تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
امداد رسانی هلال احمر خراسان رضوی به ۶مصدوم حوادث جاده ای
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی از کشته و زخمی شدن ۶نفر و امداد رسانی هلال احمر به این افراد خبرداد.معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی از کشته و زخمی شدن ۶نفر و امداد رسانی هلال احمر به این افراد خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی،غلامرضا صیادی گفت: طی اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری هلال احمر استان  مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری و یک دستگاه خودروی سواری405 در کیلومتر50جاده قاسم آباد به خواف بلافاصله عوامل امدادی پایگاه بین شهری شهدای گمنام سه راهی نشتیفان با یک دستگاه خودروی ست نجات و آمبولانس به محل وقوع حادثه اعزام شدند.


✍️وی افزود: در این حادثه متاسفانه دو نفر از سرنشینان در دم جان باختند و پس از انجام رهاسازی و  اقدامات اولیه پیش بیمارستانی یک  مصدوم  دیگر توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان 22بهمن خواف منتقل شد که متاسفانه این مصدوم نیز پس از رسیدن به بیمارستان جان باخت.

معاون جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد:در حادثه ای  دیگر در کیلومتر ۳۲ سبزوار به محور نیشابور  یک دستگاه سواری پراید واژگون شد که عوامل پایگاه شهید اصغری فیروزه به محل اعزام شدند.


صیادی بیان کرد:این حادثه ۴مصدوم داشته که ۳نفر توسط عوامل پایگاه به مرکز درمانی منتقل شد و یک نفر بدلیل شدت صدمات وارده در دم جان باخته بود.