تاریخ: ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
آزمون مجدد مربیگری امداد و کمکهای اولیه
آزمون مجدد مربیگری امداد و کمکهای اولیه برگزار گردید به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت : در راستای ماموریت های جمعیت در آموزش همگانی و با توجه به نیاز داشتن مربیان کار آزموده و توانمند این آزمون در سطح استان همزمان با سراسر کشور برگزار گردید. مریم یوسفی معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی اعلام کرد: این آزمون مجدد که روز چهارشنبه 29 بهمن ماه در سراسر کشور همزمان جهت کسانی که در مرحله اول از آزمون جا مانده و ی

آزمون مجدد مربیگری امداد و کمکهای اولیه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت : در راستای ماموریت های جمعیت در آموزش همگانی و با توجه به نیاز داشتن مربیان کار آزموده و توانمند این آزمون در سطح استان همزمان با سراسر کشور برگزار گردید.

مریم یوسفی معاون آموزش و پژوهش استان خراسان رضوی اعلام کرد: این آزمون مجدد که روز چهارشنبه 29 بهمن ماه در سراسر کشور همزمان جهت کسانی که در مرحله اول از آزمون جا مانده و یا موفق به کسب نمره قبولی نشده اند به ظرفیت 49نفر در 4منطقه شعب هلال احمر استان خراسان رضوی برگزار گردید.

معاون آموزش و پژوهش استان ادامه داد : از بین شرکت کنندگان در این آزمون  تعداد 33 نفر آقا و 16 نفر خانم  شرکت کرده بودند .

ایشان اظهار امیدواری کرد که این تعدا به ظرفیت 178 نفر مربی و مدرس امداد و کمکهای اولیه و نجات استان اضافه شوند.