تاریخ: ۱۴۰۰/۷/۱۹
اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام
اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام/ بازدید از مجموعه اداری و پایگاه های امداد و نجات شهرستان تربت جام

اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام/ بازدید از مجموعه اداری و پایگاه های امداد و نجات شهرستان تربت جام

 

سرپرست جمعیت هلال احمر در سفر یکروزه به تربت جام ضمن شرکت در جلسات شهرستانی که با حضور استاندار خراسان رضوی در تربت جام برگزار گردید از مجموعه اداری ، انبار های امدادی و عملیات و پایگاه های امداد و نجات بین شهری این جمعیت بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ؛  سید آرش سید صالحی صبح امروز 19 مهرماه به همراه استاندار خراسان رضوی و هیئت همراه ضمن حضور در شهرستان تربت جام ، از نزدیک با پرسنل ، اعضاء و داوطلبین جمعیت هلال احمر تربت جام دیدار داشتند.

سرپرست جمعیت هلال احمرخراسان رضوی در این سفر از زمین اهدایی جهت ساخت پایگاه امداد و نجات بین شهری بنی تاک در محور تربت جام به صالح آیاد بازدید کرد و توضیح داد: جمعیت هلال احمر تشکیل شده بر پایه انسان های از خودگذشته است که فراتر از زندگی روزمره خود به دنبال خدمت و کمک به نیازمندان و همنوعان هستند. 

سعید شیری رییس هلال احمر تربت جام ضمن تشریح این بازدید گفت : در بازدید امروز سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از این جمعیت با حضور اعضای شورای اجرایی و اعضای داوطلب ضمن ارایه گزارشی از اقدامات شاخص و فعالیت های جهادی پرسنل و اعضا این جمعیت ، مشکلات و کمبود های موجود تشریح گردید.

شیری در ادامه افزود : جمعیت هلال احمر تربت جام همواره با حضور خیرین و داوطلبین و اعضای جوانان خود در تلاش است در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر ، برنامه های ملی ، استانی و شهرستانی متنوعی را برگزار نماید.