تاریخ: ۱۴۰۰/۷/۲۷
بهره مندی بیش از 3 هزار کودک از برنامه های هلال احمر در هفته ملی کودک
معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:به مناسبت هفته کودک برنامه‌های مختلفی به منظور آشنایی کودکان با أصول و اهداف جمعیت با رعایت کامل دستور العملهای بهداشتی برگزار شد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:به مناسبت هفته کودک برنامه‌های مختلفی به منظور آشنایی کودکان با أصول و اهداف جمعیت با رعایت کامل دستور العملهای بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:به مناسبت هفته ملی کودک برنامه های مختلفی با شعار حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی در سارسر شعب استان برگزار شد.

وی اظهار داشت:به مناسبت این هفته مسابقه پرتو صلح (تعریف صلح به زبان کودکانه) به صورت تصویری در دو سطح استانی و کشوری و مسابقه مهر یاد (آموزش مهرورزی و امداد) در دو سطح استانی و کشوری برگزار می شود.

همچنین معرفی مدد و مهربان و آشنایی کودکان با اهداف جمعیت هلال احمر از طریق مراکز آموزشی فعال و فضای مجازی، بازدید جمع محدودی از کودکان در قالب تیم های مختلف از امکانات هلال احمر، آموزش مفاهیم و نکات مهم ایمنی، امداد، سلامت کودکان و مهارت های بشردوستی و فرهنگ صلح از طریق شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، حضور مربیان هلال احمر در مهد های کودک و مراکز آموزشی فعال به منظور ارایه آموزش های پیشگیری از مخاطرات و حفظ ایمنی و سلامت کودکان و ترویج فرهنگ صلح و دوستی از دیگر فعالیتهایی است که در این هفته انجام شده است.