تاریخ: ۱۴۰۲/۲/۲۴
کسب عنوان دستگاه برتر طرح خدمات نوروزی ۱۴۰۲ توسط هلال احمر نیشابور
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیشابور از کسب عنوان دستگاه برتر طرح ملی خدمات نوروزی ۱۴۰۲ توسط هلال احمر در این شهرستان خبر داد.
کسب عنوان دستگاه برتر طرح خدمات نوروزی ۱۴۰۲ توسط هلال احمر نیشابور معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیشابور از کسب عنوان دستگاه برتر طرح ملی خدمات نوروزی ۱۴۰۲ توسط هلال احمر در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ؛ ابوطاللب جوان ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور در پیامی ضمن تقدیر از پرسنل و اعضای هلال احمر این شهرستان در خدمت رسانی به مسافرین نوروزی سال ۱۴۰۲ ؛ جمعیت هلال احمر نیشابور را به عنوان دستگاه برتر طرح ملی خدمات نوروزی سال ۱۴۰۲ در بین دستگاه های اجرایی این شهرستان معرفی کرد.
 
متن این پیام به این شرح است : "بی تردید عبادت به جز خدمت خلق نیست بویژه آنکه این خدمت در راستای رضایت و پاسخگویی به نیاز زائرین ولی نعمتمان امام هشتم (علیه السلام ) باشد امید است که با توجه به اهمیت جایگاه خدمات رسانی مناسب به مسافرین نوروزی و زائرین بارگاه منور ثامن الحجج (ع) و تاثیر آن بر اقتصاد و فرهنگ مردم، شاهد ارتقاء و بهبود هر چه بیشتر خدمات رسانی به این مسافرین و زائرین در مناسبت های پیش رو باشیم.
 
از آنجایی که بر اساس ارزشیابی و اعلام نظر کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد خدمات و ایمنی سفر شهرستان آن جمعیت به عنوان دستگاه برتر در نوروز ۱۴۰۴ انتخاب گردیده است جای دارد از تلاشهای بی دریغ جنابعالی و همکاران محترم، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده، توفیق روز افزونتان را از درگاه خداوند متعان مسئلت دارم."