امروز: ۱۳۹۶/۲/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.

هم اندیشی مبلغان اعزامی به مناطق زلزله زده هلال احمر استان خراسان رضوی
در پی وقوع زلزله 16 فروردین ماه از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه جمعی از روحانیون ومبلغان بمنظور تامین نیازهای روحی و فکری آسیب دیدگان به مناطق زلزله زده اعزام شدند که در ادامه آن بمنظور هم اندیشی وساماندهی بهتر مبلغان در انجام امداد معنوی جلسه ای در مرکز کنترل وهماهنگی هلال احمر مشهد مقدس برگزار گردید.
۱۳۹۶/۱/۲۹

بازدیدعضو مجلس خبرگان رهبری از مناطق زلزله زده خراسان رضوی
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت:با عنایت حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) در این زلزله تلفات جانی وانسانی بسیار کم بود،اما این مسئله نباید باعث کم توجهی در رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان شود.
۱۳۹۶/۱/۲۴

تاکید نماینده رهبری بر ضرورت توجه و ارائه خدمات حداکثری به زلزله زدگان
نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر روز یکشنبه ۲۰ فروردین ماه با حضور در مناطق زلزله‌زده فریمان، رضویه و تربت جام خراسان رضوی از وضعیت امدادرسانی در این مناطق بازدید کرد.
۱۳۹۶/۱/۲۱

حضور مبلغین در مناطق زلزله‌زده
جمعی از اعضای گروه تبلیغی دفترنمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمرخراسان رضوی با حضور در روستاهای زلزله‌زدۀ بخش رضویۀ مشهد به بیان احکام و احادیث مربوط با حوادث پرداختند.
۱۳۹۶/۱/۲۱

نماینده رهبر معظم انقلاب از مناطق زلزله زده خراسان رضوی بازدید می‌کند
آیت الله شیخ عبدالحسین معزی به عنوان نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی از مناطق زلزله زده خراسان رضوی بازدید می کند.
۱۳۹۶/۱/۲۰

بیان احادیث حوادث و التیام قلب ودل زلزله‌زدگان در بازدید گروه تبلیغ مشهد
جمعی از اعضای گروه تبلیغی دفترنمایندگی ولی فقیه جمعیت هلال احمرخراسان رضوی به همراه مسئول آن دفتربا حضور در روستاهای زلزله زده بخش رضویه مشهد به بیان احکام و احادیث مربوط با حوادث پرداختند.
۱۳۹۶/۱/۲۰

زائران و مسافران نوروزی با رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی سفر را شیرین کنند
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: از زائران و مسافران نوروزی می‌خواهم که برای قدرشناسی از عزیزان زحمتکش جمعیت هلال احمر با رعایت قوانین و مقررات بین شهری،شهدشیرین مسافرت را برای خود و دیگران تلخ نکنند.
۱۳۹۶/۱/۳