تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۳ تير ساعت ۱۱:۴۷ کد مطلب: 65350
 برگزاری دوره تخصصی جست و جو و نجات جاده ای در جمعیت هلال احمر فریمان

برگزاری دوره تخصصی جست و جو و نجات جاده ای در جمعیت هلال احمر فریمان

رییس جمعیت هلال احمر فریمان از برگزاری دوره آموزشی تخصصی پایه جست و جو و نجات در حوادث حمل ونقل جاده ای ویژه امداد گران و نجاتگران در پایگاه شهید مطهری خبر داد

به گزارش روابط عمومی امیر عابدپور رییس جمعیت هلال احمر فریمان گفت :یک دوره کلاس آموزشی تخصصی پایه جست و جو و نجات در حوادث حمل ونقل جاده ای با هدف افزایش توان علمی و عملیاتی امدادگران و نجاتگران برای مقابله با حوادث احتمالی در محل پایگاه شهید مطهری برگزار گردید.

وی در ادامه گفت : دوره پایه جست و جو و نجات در حوادث حمل و نقل، آموزش هایی برای تربیت نیروهای متخصص در راستای پوشش حوادث احتمالی را ارائه می دهد.

عابد پور در ادامه سرفصل های تدریس شده در دوره را شرح وظایف، آمادگی و مبانی و پایه های جست و جو و نجات، مدیریت صحنه، جست وجو و روش‌های دسترسی به مصدوم، رهاسازی و خارج کردن مصدوم،آشنایی با تجهیزات آمبولانس، کاربری کارگاه نجات عنوان کرد.

  وی در پایان با اشاره به اینکه این دوره آموزشی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی از تاریخ  2 تیر ماه  با حضور 15 نفر از امدادگران و نجاتگران به مدت 7 روز در حال برگزاری است افزود: در پایان دوره در صورت کسب مهارت و توانایی های لازم و اخذ حد نصاب نمره قبولی، به فراگیران گواهینامه مربوطه اعطاء می شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی