تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۰ شهريور ساعت ۱۳:۴۸ کد مطلب: 65966
 برگزاری دوره تخصصی پیش بیمارستانی ویژه امدادگران برادر جمعیت هلال احمر فریمان

رییس جمعیت هلال احمر فریمان از برگزاری دوره تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی ویژه  امدادگران، نجاتگران و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر فریمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  امیر عابدپور رییس جمعیت هلال احمر فریمان گفت: این دوره با هدف ارتقاع سطح توانمندی  امدادگران ،نجاتگران و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمرو نحوه برخورد مصدومان ترومایی در حوادث از تاریخ 15 شهریور 1400 به مدت یک هفته در سالن اجتماعات آموزش و پرورش و سالن ورزشی شهید مطهری شهرستان فریمان برگزار گردید

وی در ادامه گفت:این دوره پس از اخذ مجوز از معاونت آموزش و پژوهش استان  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی (استفاده ازماسک و دستکش ، رعایت فاصله اجتماعی و تب سنجی) با مربیگری آقای محمد شیبانی  و فرهاد جعفر نیا با حضور 30 نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر فریمان برگزار شد.

رییس جمعیت هلال احمر فریمان  سرفصل های این دوره را شرح وظایف امدادگران ،مدیریت صحنه، آناتومی و فیزیولوژی تریاژ در حوادث، ارزیابی و تثبیت وضعیت پزشکی مصدوم، فوریت های طب داخلی و حمل مصدوم عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: در پایان دوره آموزشی از شرکت کنندگان آزمون گرفته شد و به کسانی که موفق به کسب نمره قبولی شوند گواهینامه اعطا خواهد شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی