تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ آبان ساعت ۹:۵۰ کد مطلب: 67419
 برگزاری مراسم تحلیف اعضای جوانان جمعیت هلال احمر فریمان به واحد امداد و نجات

رییس جمعیت هلال احمر فریمان از برگزاری مراسم تحلیف اعضا جوانان جهت ورود به واحد امدادونجات مصادف با هفتاد و چهارمین سالگرد سازمان جوانان جمعیت هلال احمر همزمان با سراسر استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی امیر عابدپور رییس جمعیت هلال احمر فریمان گفت: بمناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان جوانان با شعار "جوانان محور حرکت" ، مراسم تحلیف اعضا جوانان به واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر فریمان با حضور 10 نفر از اعضای جوانان همزمان با سراسر شعب استان در تاریخ 17 آبان ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان اداری شعبه برگزارگردید. 

وی با اشاره به اهمیت استفاده از توان و ظرفیت جوانان در حوزه امداد و نجات بیان کرد: بر اساس تدابیر انجام شده، جوانان جمعیت هلال احمر بعد از گذراندن دوره‌های آموزش تخصصی امداد و نجات، به عنوان امدادگر جهت پوشش امدادی حوادث با حوزه امداد و نجات به صورت داوطلبانه همکاری می کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: برای ورود به حوزه امداد و نجات سن عضو باید حداقل 16 سال تمام بوده و حداقل شش ماه با واحد جوانان شهرستان فعالیت داشته و همچنین هر عضو باید دوره های آموزشی مهارت های پایه داوطلبی، امداد و کمک های اولیه (۲۲ ساعته) گذرانده باشد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی