تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۲:۱۵ کد مطلب: 67481
 برگزاری دوره تخصصی جست و جو و نجات جاده ای ویژه امدادگران و نجاتگران فریمان

رییس جمعیت هلال احمر فریمان از برگزاری دوره آموزشی تخصصی پایه جست و جو و نجات در حوادث حمل ونقل جاده ای ویژه امداد گران و نجاتگران در پایگاه شهید مطهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی امیر عابدپور رییس جمعیت هلال احمر فریمان گفت :یک دوره کلاس آموزشی تخصصی پایه جست و جو و نجات در حوادث حمل ونقل جاده ای با هدف افزایش توان علمی و عملیاتی امدادگران و نجاتگران برای مقابله با حوادث احتمالی در محل پایگاه شهید مطهری برگزار گردید.

وی در ادامه سرفصل های تدریس شده در دوره را شرح وظایف و مسئولیت های نجاتگران، آمادگی و مبانی پایه های جست و جو و نجات، مدیریت صحنه، جست وجو و روش‌های دسترسی به مصدوم، دستیابی و رهاسازی مصدوم ،آشنایی با تجهیزات آمبولانس،آشنایی با خودرو نجات و تجهیزات و کاربری کارگاه نجات عنوان کرد.

  وی در پایان با اشاره به اینکه این دوره آموزشی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی از تاریخ  20 آبان ماه 1400  با حضور 22 نفر از امدادگران و نجاتگران به مدت 7 روز در حال برگزاری است افزود: در پایان دوره در صورت کسب مهارت و توانایی های لازم و اخذ حد نصاب نمره قبولی، به فراگیران گواهینامه مربوطه اعطاء می شود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی