تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۲:۵۸ کد مطلب: 67709
 پرونده انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران فریمان بسته شد

رییس جمعیت هلال احمر فریمان از برگزاری  انتخابات باشگاه امدادگران و نجاتگران در شهرستان فریمان و مشارکت  58 نفر خبرداد.
به گزارش روابط عمومی  امیر عابدپور رییس جمعیت هلال احمر فریمان مشارکت امدادگران و نجاتگران در انتخابات سومین دوره باشگاه شهرستانی امدادگران و نجاتگران را 98 درصد اعلام کرد و با اشاره به تمدید زمان برگزاری انتخابات تا روز جمعه 12 آذرماه گفت : با توجه به برگزاری الکترونیکی این دوره از انتخابات، تا ساعت 24 کار اخذ رای در سایت امدادیار برقرار بود.
رییس جمعیت هلال احمر فریمان افزود: این دوره از انتخابات ، تفاوت هایی با دوره گذشته داشت و در پایان از بین کاندیداها 3 کاندید آقا و 2 کاندید خانم که بیشترین رای را کسب نموده اند به عنوان اعضای اصلی و به ترتیب یک کاندید خانم و یک کاندید آقا نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب می شوند.
رییس هلال احمر فریمان با اشاره به احتمال برابر بودن آرای کاندیداها ادامه داد: در صورت برابر بودن تعداد آرای 2 کاندید منتخب هرکدام که مدرک تحصیلی یا درجه نجاتگری بالاتری داشته باشد انتخاب می شود.
وی در ادامه اسامی منتخبین براساس میزان آرا  را فرهاد جعفرنیا، محمدرضا نیک محمدی، مصطفی اصنامی، افسانه مولایی، خدیجه ایمانی زیدانلو و عضو علی البدل این دوره از انتخابات را سعیده مهدوی اعلام نمود.
رییس جمعیت هلال احمر فریمان  ضمن آرزوی موفقیت برای افراد منتخب خاطرنشان کرد فرصت خدمت به امدادگران و نجاتگران بسیار مغنتم است و همه افراد منتخب باید با کار و تلاش مضاعف قدر این فرصت را بدانند .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی