پربیننده‌ترین ها
گفتگو
جلسه کارگروه امداد ونجات شهرستان در محل جمعیت هلال احمر گناباد برگزار گردید
جلسه کارگروه امداد ونجات شهرستان گناباد با حضور فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بجران و اعضای کارگروه در محل جمعیت هلال احمر گناباد برگزار گردید
۱۳۹۳/۹/۴

برگزاری کنفرانس مددکاری در گناباد
سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی ایران طی روزهای 12و 13 شهریورماه با حضور جمع کثیری از مسؤلین کشوری از جمله معاون ریاست محترم جمهوری در حوزه زنان ، آقای انواری رئیس کمیته امداد امام (ره) درشهرستان گناباد برگزار گردید
۱۳۹۳/۶/۱۴
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۹ تير ساعت ۱۳:۴۶ کد مطلب: 65416
 وبینار آموزشی انواع مواد اعتیاد آور وراهکارهای پیشگیری از آن

رئیس جمعیت هلال احمر گنابادگفت: وبینار آموزشی انواع مواد اعتیاد آور وراهکارهای پیشگیری از آن در فضای اسکای روم  صبح امروز به صورت کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد، نرگس افرادی با اعلام این خبر افزود: این وبینار به صورت کارگاهی و پرسش و پاسخ برگزار گردید.

وی با اشاره به اینکه این وبینار به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزارشد، اظهار داشت: شیوع وگسترش مواد         اعتیاد آور، باورهای غلط در حوزه اعتیاد، انواع مواد اعتیاد آور وراهکارهای پیشگیری از آن از مهمترین مباحثی بود که در این دوره مطرح گردید.

افرادی تصریح کرد:بیش از80نفراز اعضا ومسئولین امور جوانان استان در این کارگاه آموزشی ۲ ساعته که تدریس آن توسط خانم صاحبی کارشناس بهداشت روان دانشگاه علوم پزشکی گنابادانجام شد حضور فعال داشتند.

 وبینار 1

 وبینار 2

 وبینار 3
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی