پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۲ فروردين ساعت ۱۸:۱۸ کد مطلب: 46527
 مردم در کمک های خیرخواهانه خود به سیل‌زدگان، رفتار رهبر معظم انقلاب را الگوی خود قرار دهند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی خواستار اهدای کمک های مردمی به سیل زدگان استان های شمالی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شعبه کاشمر؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در حاشیه بازدید از پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی کاشمر با اشاره به سیل اخیر در استان های شمالی کشور خواستار اهدای کمک های مردمی جهت همدلی و همراهی با سیل زدگان شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسدالله اسدی با بیان اینکه به منظور جلوگیری از هرگونه استفاده از کمک های مردمی بهترین شاخص و الگو رفتار رهبر معظم انقلاب است، افزود: ایشان در تمامی حوادث کمک های خود را به حساب جمعیت هلال احمر و نهادهای ذی صلاح واریز نموده و این عمل نه تنها مانع از سودجویی برخی افراد و نهادها می شود، بلکه تمرکز کمک های نقدی در دست یک نهاد مانع از موازی کاری های مضر شده و ضمن مدیریت صحیح مالی، نیاز منطقه بررسی و برحسب آن هزینه می شود.

وی همچنین ضمن قدردانی از حضور پرشور جوانان هلال احمر در پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با هدف فرهنگ سازی و بهبود رفتارهای ترافیکی افراد در قالب طرح ملی بهرفت، زکات جوانی را خدمت بی منت و داوطلبانه دانست و عنوان کرد : مهم‌ترین رسالت جمعیت هلال احمر و به خصوص سازمان جوانان فرهنگ سازی برای پیشبرد اهداف بشردوستانه می باشد. و از آنجا که فرهنگ سازی حرکتی خزنده و زمان‌بر می‌باشد و اثرات آن در بلندمدت مشهود است ، برای دستیابی به نتیجه و بازده مورد نظر باید این خدمات، فعالیتی مستمر و تکرار شونده بوده و مختص بازه زمانی خاص نباشد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی