تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۳:۴۰ کد مطلب: 47291
 برگزاری چهارمین دوره مسابقات جام هشت بهشت توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از برگزاری چهارمین دوره مسابقات جام هشت بهشت به میزبانی پایگاه امداد و نجات بین شهری کندر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر ؛ احمد رضاپور با اعلام این خبر گفت: این مسابقات ویژه نجاتگران پایگاه های امداد و نجات بین شهری شهرستان های کاشمر، مشهد، تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار، قوچان، چناران و فیروزه به میزبانی پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای کندر با حضور مدیران و معاونان ستادی و تعدادی از رؤسای شعب جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی و همچنین فرماندار، معاون فرمانداری خلیل آباد، بخشدار بخش ششطراز و اعضای شورای اجرایی و بازرسی جمعیت هلال احمر کاشمر در شش رشته ورزشی دارت، تنیس روی میز، طناب کشی، فوتبال روی میز، طناب زنی و مچ اندازی برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات که به ابتکار جمعیت هلال احمر نیشابور و با هدف افزایش آمادگی و همچنین ایجاد شادابی و نشاط بین نجاتگران پایگاه های امداد و نجات برگزار شد، در رشته طناب کشی نجاتگران شهرستان فیروزه موفق به کسب مقام اول و در رشته دارت، چناران مقام اول، کاشمر مقام دوم و تربت حیدریه مقام سوم، در رشته تنیس روی میز مشهد مقام اول، سبزوار دوم و تربت حیدریه مقام سوم، در رشته فوتبال روی میز سبزوار مقام اول، کاشمر دوم و فیروزه سوم. در رشته طناب زنی مشهد مقام اول، کاشمر دوم و قوچان سوم. در رشته مچ اندازی نیشابور، فیروزه و مشهد به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است در پایان ضمن برگزاری مراسم اختتامیه احمد رضاپور رئیس شعبه کاشمر ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین به ارائه گزارشی از چهارمین دوره مسابقات جام هشت بهشت پرداخت. سپس اسماعیل بهمن آبادی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ضمن اشاره به فیوضات و برکات ماه مبارک رمضان از حضور نجاتگران پایگاهها و همکاران ستادی و رؤسای شعب در این مراسم تشکر نمود و برگزاری اینگونه مسابقات را جهت افزایش اتحاد و همدلی نجاتگران ثمربخش، جذاب و مهم دانست. در پایان مراسم تیم های برتر رشته های مختلف، مشخص و با اهدای جوایز از آنها تقدیر شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی