پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۰ تير ساعت ۷:۲۵ کد مطلب: 47453
 دادرسان کاشمری خود را برای مسابقات استانی آماده می کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر گفت:  تمرینات آماده سازی تیم دادرسان منتخب خواهران و برادران شهرستان کاشمر برای حضور در هفتمین دوره مسابقات استانی المپیاد آماده در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کاشمر؛ احمد رضاپور با اعلام این خبر افزود: با توجه به برگزاری مسابقات آماده استانی در نیمه دوم تیرماه تیم منتخب دادرس دختر و پسر این شعبه که از بین ۲۷ مدرسه در آزمون شهرستانی به مسابقات آماده استانی راه پیدا کردند به منظور آمادگی هرچه بیشتر جهت حضور پررنگ در مسابقات در کنار مربیان خود هر روزه آیتم های مربوطه را تمرین می کنند.

وی از طرح دادرس به عنوان یکی از مهم ترین طرح های سازمان جوانان نام برد و افزود : این طرح با همکاری وزارت آموزش و پرورش و با هدف آموزش فرهنگ خود امدادی و دگرامدادی پلی ارتباطی میان جمعیت هلال احمر و خانواده ها می باشد که دانش آموزان ضمن انتقال آموزه های خود به درون خانواده در گسترش آگاهی عمومی چگونگی مقابله با حوادث موثر واقع می شوند.

رئیس جمعیت هلال کاشمر اینگونه مسابقات را تمرینی عملی در محیطی دوستانه دانست و عنوان کرد مشارکت در مراحل مختلف مسابقات فرصت را برای آموزش مجدد دادرسان نیز فراهم می کند.

وی در پایان گفت: در مرحله استانی شرکت کنندگان علاوه بر سایر آیتم های مورد آزمون المپیاد شهرستانی به اطفای حریق و چادر زنی نیز به صورت تئوری و عملی به رقابت پرداخته و تیم های برتر در قالب یک تیم ۱۴ نفره از دختران و یک تیم از پسران از هر استان به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی