پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت ۱۴:۴۰ کد مطلب: 50449
 مدد و مهربان مهمانان ویژه کودکان کاشمری در جشنواره هفته ملی کودک

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از مشارکت مرکز امور جوانان این جمعیت در جشنواره هفته ملی کودک با برپایی غرفه و فضای دوستدار کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کاشمر؛ احمد رضاپور گفت: امور جوانان این جمعیت در کنار سایر دستگاههای اجرایی شهرستان با شعار آینده را باید ساخت، غنچه های هلال، همیاران آینده ساز، با برپایی غرفه هلال احمر و فضای دوستدار کودک در جشن ویژه هفته ملی کودک شرکت کرد. که فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان از روند برگزاری این برنامه که از سیزدهم مهرماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد، بازدید کردند.

وی با اشاره به رویکرد آموزشی، پرورشی و مهارت آموزی در این غرفه ها افزود: با توجه به محوریت ترویج فرهنگ مطالعه و علاقه مند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی، با قرار دادن کتابهایی مصور با داستان های مربوط به هلال احمر، ضمن خواندن قصه هایی از این کتاب ها با زبانی کودکانه توسط اعضای کانون جوانان، برای کودکان بازدید کننده، آنها را با جمعیت هلال احمر و اهداف آن و همچنین واژه بشر دوستی و نوع دوستی آشنا کردند.

 وی مدد و مهربان را مهمانان ویژه غرفه هلال احمر خواند و گفت: این دو مهمان با استقبال پرشور کودکان مواجه و باعث جذب آنها به غرفه هلال احمر شدند که جوانان حاضر در غرفه ها از این موقعیت استفاده کرده و اصول هفتگانه هلال احمر را با زبانی ساده برای کودکان و همراهان و مربیان آنها معرفی کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر کودکان سالم را تضمین کننده آینده سالم یک جامعه دانست و حساس سازی و ارتقای آگاهی جامعه و جلب افکار عمومی نسبت به اهمیت دوران کودکی در شکل گیری شخصیت افراد در بزرگسالی و توجه به خواسته ها و حقوق کودکان با رویکرد توجه به آسیب های اجتماعی کودکان را به عنوان اهداف اصلی هفته ملی کودک نام برد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی