تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ آذر ساعت ۱۱:۳۶ کد مطلب: 52131
 برگزاری کارگاه آموزشی " تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی" و "مهارتهای خانواده سالم"
کارگاه آموزشی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور استاد حوزه و دانشگاه حجت الاسلام سید ابولفضل موسوی و همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در جمعیت هلال احمر کاشمر برگزار شد  
 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کاشمر؛ رئیس این شعبه بیان داشت :صبح روز یکشنبه  این کارگاه آموزشی ویژه بیش از 40 نفر از پرسنل ، اعضای امور جوانان ،داوطلبان و امدادگران شعبه برگزار شد.

احمد رضاپور افزود : در این کارگاه آموزشی موضوعاتی چون نقش جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی و مهارتها و راه های زندگی سالم مطرح شد.

همچنین سخنران این کارگاه آموزشی حجت الاسلام سید ابولفضل موسوی بیان داشت : مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به تبیین و تشریح فعالیت ها و كارهایی پرداختند كه آحاد جامعه به ویژه جوانان با امید به آینده، اقدام و عمل جهادی در ادامه مسیر انقلاب برای ارتقای اعتلای نظام جمهوری اسلامی باید انجام دهند.
 وی با اشاره به احادیث و روایات اسامی افزود : توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی و پرهیز از فرهنگ غرب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و استحکام بنیان خانواده لازم است که در نتیجه  آینده ای روشن را برای جوانان و خانواده های ایرانی محقق خاهد ساخت.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی