اخبار

تازه ترین رویدادها
پیاده رویی و کوهپیمایی اعضای جمعیت هلال احمر بمناسبت روز داوطلب
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت14 آذرماه روز جهانی داوطلب را به همه داوطلبان تبریک و از زحمات بی دریغانه آنان قدردانی کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۸

اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر خواف به روستای بهدادین
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از اعزام کاروان سلامت با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مناسبت هفته ایدزدر روستای بهدادین خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۱۷

بازدیداعضای کانون دانش آموزی و داوطلبان هلال احمر از مرکز توانبخشی انصار بهزیستی خواف
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک و گرامیداشت روز جهانی معلولین از بازدید جمعی از اعضای کانون دانش آموزی و داوطلبان این جمعیت از مرکز توانبخشی معلولین شهرستان خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۱۲

برگزاری مانور زلزله و ایمنی در مدارس
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری بیستمین مانور زلزله و ایمنی با موضوع " مدرسه ایمن- جامعه تاب آور" همزمان با سراسر کشور در مدارس سطح شهرستان خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۸

هفتمین مرحله طرح ملی دادرس در خواف کلید خورد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری جلسه هماهنگی پرسنل جمعیت با مربیان دادرس در آغاز هفتمین مرحله این طرح خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۶

برگزاری آموزش پناه گیری و خروج اضطراری امن به دانش آموزان خواف
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری آموزش پناه گیری و خروج اضطراری امن به دانش آموزان شهرستان خواف خبر داد و گفت: در این آموزش که در مدارس سطح شهر برگزار شد دانش آموزان با مباحث تئوری پناه گیری و خروج امن از مدرسه آشنا شدند
۱۳۹۷/۹/۶

برگزاری جلسه هماهنگی مانور زلزله و ايمني هفتم آذر ماه در مدارس سطح شهرستان
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری مانور زلزله هفتم آذرماه با حضور مربیان امدادوکمکهای اولیه و امدادگران جمعیت خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۶

جلسه هماهنگی مانور زلزله 7آذرماه
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ، هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری جلسه کارگروه ستاد بحران شهرستان در خصوص مانور زلزله 7 آذرماه در محل آموزش و پرورش با حضور معاون و مسئول امور جوانان هلال احمر خبر داد. رمضانی بیان کرد: با توجه به نتایج مثبت ارزیابی اثربخشی اجرای مانور زلزله در مدارس، امسال نیز بیستمین مانور زلزله و ایمنی هفتم آذرماه در مدارس شهرستان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۶

برگزاری نخستین دوره ماه نشان
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری نخستین دوره طرح ماه نشان خبر داد و گفت: این طرح با هدف آشنایی با امکانات و تجهیزات امدادی وبخش های مختلف جمعیت هلال احمر این شهرستان برگزار شد .
۱۳۹۷/۹/۶

برگزاری انتخابات کانون های دانش آموزی هلال احمر در مدارس شهرستان خواف
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری انتخابات کانون دانش آموزی در مدارس این شهرستان خبر داد .
۱۳۹۷/۹/۱
گالری تصاویر
نظرسنجی
عملکرد شعبه را چگونه ارزیابی می کنید ؟  
 نمايش نتايج
لینک های استان