تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۰:۱۲ کد مطلب: 52027
450 مربی آموزش و پرورش پای درس ماه نشستند:
  معاون مدیرعامل ورییس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: در راستای اجرای طرح پای درس ماه 450نفر از مربیان مدارس و مهدهای کودک آموزش های امدادی را فرا گرفته اند.

450 مربی آموزش و پرورش پای درس ماه نشستند

 معاون مدیرعامل ورییس جمعیت هلال احمر مشهد گفت: در راستای اجرای طرح پای درس ماه 450نفر از مربیان مدارس و مهدهای کودک آموزش های امدادی را فرا گرفته اند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مشهد، سید جمال زرگر بابیان این خبر اظهار کرد:باتوجه به لزوم برگزاری کلاس های امدادی و آشنایی مربیان کانون های دانش اموزی و کانون غنچه های هلال احمر با اصول و اهداف جمعیت و انجام صحیح و اصولی مهارت های امدادی و بشردوستانه در سطح کانون ها، طرح "پای درس ماه" برای اجرا به مدارس و مهدهای کودک ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: این طرح برای چهارمین   بار  در  مشهد مقدس برگزار میگردد و  125کانون دانش اموزی و غنچه های هلال نیز در این طرح شرکت کرده اند.

 

وی با اشاره به اهمیت بالای آموزش های امدادی اظهار کرد: آشنایی با تاریخچه صلیب سرخ و هلال احمر ،آشنایی با اصول و ساختار جمعیت هلال احمر و سازمان جوانان  و طرح های شاخص به ویژه طرح دادرس از جمله  محور های ارایه شده می باشد.

زرگر افزود: همچنین اموزش کمک های اولیه،نحوه پناه گیری،سوختگی و دیگر از آموزش های امدادی از مهم ترین سرفصل ها در این دوره می باشد.

 

وی با بیان اینکه این آموزش ها توسط مربیان برجسته هلال احمر ارایه گردیده است،  عنوان کرد: با توجه به اهمیت بالا ی  این دوره آموزشی از مربیان برجسته ای چون  مجید زارع  توانستیم بهره مند شویم که پس از دوره مربیان آموزش دیده رضایت کامل داشتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی