تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۶ دي ساعت ۱۲:۳ کد مطلب: 53381
 معاون مدیر عامل ورییس جمعیت هلال احمر مشهد در پیامی از حضور امدادگران،نجاتگران،جوانان وداوطلبان جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد.
معاون مدیر عامل ورییس جمعیت هلال احمر مشهد در پیامی از حضور  امدادگران،نجاتگران،جوانان وداوطلبان جمعیت هلال احمر  در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد.  
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مشهد،متن پیام  به شرح زیر می باشد
 «بسم الله الرحمن الرحیم»
 
درود و سلام به شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که روز گذشته  با عطرآگین ساختن فضای پایتخت  معنوی جهان اسلام  ، یاد مبارک، آرام‌بخش و بهجت‌آفرین خود را کانون صفا، معنویت و همدلی مردمانی قرار داد که آوازه‌شان الگوی مقاومت، پایداری، حق‌طلبی و ظلم‌ستیزی جوامع و ملل دیگر شده است.
سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی سردار صلح و امنیت بود باری دیگر شما عزیزان با حضور پرشور خود در مراسم با شکوه تشییع پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی با مقام معظم رهبری و با شهدا بیعت کردید و با پوشش امدادی و با برتن داشتن لباس مقدس جمعیت هلال احمر  تاکید کردید که صلح و امنیت نیاز و اولویت  اول جهان  بخصوص در منطقه خاورمیانه است.
اینجانب از حضور شما سرمایه های گرانقدر جمهوری اسلامی ایران که  در مراسم تشییع پیکر پاک ومطهر سردار صلح و امنیت،شرکت فرمودید کمال تقدیر و تشکر را دارم.
سید جمال زرگر 
معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر مشهد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی