تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۰ اسفند ساعت ۱۳:۱۲ کد مطلب: 55916
 موج همدلی اعضای جمعیت هلال احمر مشهد در شکست کرونا

این روزها همراهی و همدلی مردم و مسئولین به ویژه سپیدپوشان خط مقدم درمان این ویروس، نوید این را می دهد که ما با افزایش تاب آوری به زودی کرونا را شکست می دهیم.

 

در همین راستا جمعیت هلال احمر مشهد مثل همیشه با حضور پرشور و بی سابقه بازهم به میدان عمل امد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ، معاون مدیر عامل و رییس جمعیت هلال احمر مشهد با بیان این خبر گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین پیشگیری از شیوع آن در استان خراسان رضوی اعضای جمعیت هلال احمر مشهد درحال خدمت رسانی به مجاورین و هموطنان می باشند.

 

سید جمال زرگر عنوان کرد : به دلیل اهمیت والای حضور مسافران در شهر مشهد و پیشگیری از شیوع کرونا با همکاری سازمان های وابسته تست تب سنجی در پایانه مسافربری امام رضا بصورت شبانه روزی صورت می گیرد.

 

وی ادامه داد: پایانه مسافربری امام رضا به عنوان پایگاه جمعیت هلال احمر مشهد انتخاب شده است.

وی بیان کرد:اعضای جوانان،امدادگران،نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر بصورت شبانه روزی ، در۲شیفت با مشارکت بانوان و آقایان در حال خدمت رسانی و انجام تست تب سنجی از مسافرین می باشند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح از ۱۳ اسفند سال جاری اغاز ودر روزهای آینده نیز ادامه دارد.

 

زرگر اظهارکرد: از ابتدای این طرح تا روزدوشنبه ۱۹ اسفند ماه بیش از ۱۵۵۶نفر از مسافرین در پایانه امام رضا تست تب سنجی صورت گرفته است

رییس جمعیت هلال احمر مشهد با اشاره به خدمات دیگر ادامه داد: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا تاکنون ۵۸۴ بروشور آموزشی در میان زائران و مجاورین اقا علی ابن موسی الرضا توسط اعضای جمعیت هلال احمر مشهد توزیع گردید.                                                                                                       

وی با اشاره به طرح دست یار ادامه داد: طرح دست یار به منظور جلب مشارکت‌های مردمی در مقابله با ویروس کرونا در مناطق کم‌برخوردار کشور اجرا می شود که از عموم مردم برای شرکت در پویش سراسری «دست‌یار» دعوت به همکاری کرد .

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای جمعیت هلال احمر در پایگاه تب سنجی ترمینال گفت: در این روزهایی که مردم در خانه می مانند و برای سلامتی خود و اعضای خانواده در قرنطینه هستند نیروهای امدادی بی وقفه برای شکست کرونا در حال تکاپو و تلاش هستند .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی