پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۶ تير ساعت ۱۶:۲۴ کد مطلب: 47496
 برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی امداد و کمک های اولیه

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار از برگزاری دوره تربیت مربی امداد و کمک‌های اولیه به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار محمد علی جباری ثانی گفت: دوره آموزشی تربیت مربی امداد و کمک های اولیه همزمان با 15 استان کشوراز 22 لغایت 27 تیرماه با حضور 140 نفر از 23 شهرستان استان خراسان رضوی به میزبانی شهرستان سبزوار برگزار می گردد .

وی افزود: فراگیران برای شرکت در این دوره می بایست گواهی نامه دوره های کمک های اولیه، پایه داوطلبی، مقدماتی امداد، مقدماتی نجات و تخصصی پیش بیمارستانی را دارا باشند و پس از کسب حد اقل 70 درصد نمره آزمون ورودی می توانند در دوره تربیت مربی امداد و کمک های اولیه شرکت کنند.

جباری بیان کرد: بهره گیری موثر و اثربخش از روش های تدریس، توانایی انتقال آموخته ها و تجربیات و مهارت های کسب شده در زمینه امداد و کمک های اولیه از اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

وی در ادامه افزود: این دوره آموزشی 63 ساعته، در طول یک هفته برگزار میشود و شرکت کنندگان در این دوره با مباحث امدادی از جمله روش تدریس، اسکان اضطراری، چادر زنی، اطفاء حریق و پناه گیری و خروج ایمن آشنا میشوند و در پایان شرکت کنندگان در دوره آموزشی "تربیت مربی" در صورت گذراندن موفق آمیز این دوره می توانند کمک‌های اولیه را به متقاضیان و داوطبان آموزش دهند.

وی یادآور شد: به فراگیران پس از کسب آموزش در صورت قبولی در آزمون گواهینامه معتبر کشوری داده می شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی