پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ جمعه ۱۸ مرداد ساعت ۱۰:۱۵ کد مطلب: 47770
 اعزام کاروان سلامت هلال‌احمر شهرستان سبزوار به روستا های محروم بخش روداب
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار گفت : کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم به روستا های محروم بخش روداب این شهرستان اعزام شدند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار جباری ثانی با بیان اینکه مشارکت و حضور در کاروان‌های سلامت و نیکوکاری اعزامی به نقاط محروم و کم برخوردار، تبلور خدمت رسانی اعضای داوطلب این جمعیت است اظهار کرد : داوطلبان هلال‌احمر همواره در امر کمک به بیماران نیازمند و خانواده‌های بی‌بضاعت پیشتازند‌ و خدمات داوطلبانه با اهداف بشردوستانه و بدون هیچ‌گونه چشم داشتی به همنوعان و اقشار نیازمند جامعه ارائه می‌شود.

وی  افزود: در راستای حضور موثر کاروان‌های سلامت و نیکوکاری در مناطق کم‌برخودار، جلسات هم‌اندیشی و نیاز سنجی با حضور مسئولان برگزار شد تا علاوه بر همکاری مشترک با اطلاع‌رسانی دقیق و سنجش نیازهای مردم در این مناطق خدمات متناسب با نیازها ارائه شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار با اشاره به حضور فعال بیش 30 نفر از اعضای جوان و داوطلب هلال احمر در این کاروان گفت: در این طرح که با همکاری خانه هلال روداب اجرا شد داوطلبان سلامت جمعیت هلال احمر روداب سبزوار به مردم سه روستای محروم این منطقه خدمات پزشکی و پیراپزشکی ارائه کردند.

جباری ثانی تصریح کرد: اعضای کاروان سلامت ضمن استقرار در مساجد و مراکز بهداشت بیش از 100 بیمار را در سه روستای چاه تلخ، گراب و شند ویزیت کردند. ویزیت رایگان، روانشناسی و مشاوره خانواده، اهدای بسته های آموزشی به دانش آموزان، عیادت از بیماران و دلجویی از سالمندان از جمله خدمات داوطلبانه این کاروان بود.

وی به برگزاری برنامه‌های فرهنگی وکلاس های خلاقیت توسط تیم های سحر این جمعیت اشاره و اظهار کرد : آموزش مهارت‌های زندگی ، مدیریت بحران ، آمادگی در برابر مخاطرات و امداد و کمک‌های اولیه ، برگزاری کارگاه کارآفرینی و همچنین دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران ، سرکشی به خانواده‌های بی‌بضاعت و ارائه خدمات به مددجویان و بیماران سخت درمان از دیگر برنامه‌های کاروان سلامت بود

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی