تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۱:۴۶ کد مطلب: 48915
 اموزش 200نیروی انسانی در مرکز اموزش هلال احمر سبزوار
 

اموزش 200نیروی انسانی در مرکز اموزش هلال احمر سبزوار

معاون مدیر عامل و رییس جمعیت هلال احمر سبزوار از برگزاری کلاس های کمک های اولیه و اموزش 200 نیروی انسانی طی یک ماه اخیر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سبزوار محمد علی جباری ثانی با اعلام این خبر گفت: کلاس های اموزش های همگانی در مرکز بهزیستی خوشاب با حضور کارمندان و بانوان تحت پوشش بهزیستی برگزار گردید که در این دوره 30 نفر از افراد حاضر در کلاس ها از اموزش های هشت ساعته بهره بردند.

 

وی با اشاره به اموزش های همگانی ادامه داد: در راستای تحقق اهداف هلال احمر در مدرسه شهید محمدیانی کلاس های 8ساعته با حضور90 نفر برگزار گردید که با استقبال بی نظیر روبرو گردید.وامید است با تداوم این اموزش های همگانی شاهد کاهش خسارات بلایای طبیعی وانسانی باشیم

 

وی اظهار کرد: علاوه بر اموزش های همگانی که باغ درخواست ا 2کلاس کمک های اولیه برای خواهران و 2کلاس کمک های اولیه برای برادران برگزار گردید که در مجموع 81 نفر اموزش دیدند.

 

 جباری ثانی ضمن اهمیت اموزش بیان کرد: با توجه به شعار هر خانواده ایرانی یک امدادگران در صدییم در کاهش بلایای طبیعی و حوادث انسانی گامی بلند برداریم به همین منظور اموزش از اهمیت والایی برخوردارمیباشد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی