تاريخ: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲ مهر ساعت ۲۱:۲ کد مطلب: 50238
 نواختن زنگ صلح و دوستی همزمان با بازگشایی مدارس در شهرستان سبزوار

به گزارش روابط عمومی جمعیت شهرستان محمد علی جباری ثانی با حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان پسرانه سربداران شهرستان سبزوار ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دفاع مقدس را گرامی داشتند .

جباری در جمع دانش آموزان گفت: پیام سعدی در شعر «بنی آدم اعضای یک پیکرند» این است که باید حس بشردوستی و نیکوکاری را در تمام جوامع گسترش دهیم. به دیگران کمک کنیم و وقتی درد و رنجی دارند به یاری آنها بشتابیم تا زمانی که ما هم دچار مشکلی شدیم به یاری مان بیایند. نکته دیگر این است که همه ما فارغ از نژاد و قومیت و هر چیز دیگری، با هم برابریم. وقتی این تصور وجود داشته باشد، روحیه صلح گسترش پیدا می کند و از خشونت جلوگیری می شود.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سبزوار  در ادامه به وظایف سازمان جوانان هلال احمر هم اشاره کرد و گفت: این سازمان تلاش می کند شرایطی را فراهم کند که خلاقیت‌ها و علائق دانش آموزان در چتر پوششی سازمان جوانان، بروز پیدا کند. کانون های مختلفی در این سازمان وجود دارد که دانش آموزان می توانند به این کانون ها وارد شوند و در ابتدا مهارت ها را کسب کنند و در ادامه به دیگران هم آموزش دهند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی