تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۶ مهر ساعت ۱۳:۳۷ کد مطلب: 50303
ترویج بشر دوستی رسالت من است:
 ترویج بشر دوستی رسالت من است
ترویج بشر دوستی رسالت من است
کلمه بشر دوستی برای هلال احمری ها کلمه ای آشنا و مهم است در همین راستا
 نخستین جشنواره سفیران بشردوستی  برگزار گردید،که عضو جوان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی مقام نخست را کسب کرد.
متین نخعی زاده در گفت و گوبا روابط عمومی جمعیت هلال احمر سبزوار، گفت: بنده ۲۲ساله ، اهل گرگان ،دانشجوی پزشکی و عضو کانون دانشجویی جمعیت  هلال احمر سبزوار هستم.
نخعی زاده ادامه داد: ازسال ۹۶وارد هلال احمر شدم و ازهمان ابتدا علاقه زیادی به هلال احمر داشتم و برای خدمات بشردوستانه از هیچ کمکی دریغ نکردم.
وی بیان کرد: هدف اصلی من از شرکت در جشنواره سفیران بشر دوستی، ترویج بشردوستی است که رسالت اصلی من به شمار می رود.
وی اظهار کرد: در مرحله نخست این جشنواره ۲۵۴اثر شرکت کرده اند که از این تعداد۳۸اثر به عنوان منتخبین جهت اجرا زنده انتخاب گردیدند.
نخعی زاده خاطر نشان کرد: سطح جشنواره بسیار بالا بود
و همچنین کیفیت بالای داوران کار را برایم دوچندان سخت کرد اما با عزم راسخ جهت شرکت در جشنواره حضور یافتم وخوشحالم که مقام اول را کسب کردم.
وی با اشاره به موضوع خود اظهار کرد:موضوعی که برای ارائه ی خودم انتخاب کردم ،موضوع صلح جهانی بود، در ابتدا  درمورد معنی و مفهوم واژه ی صلح صحبت کردم،سپس  در‌مورد علت تلاشمون برای برقراری صلح در سراسر جهان صحبت کردم و بخش بعدی به کار هایی اشاره کردم که برای رسیدن به صلح جهانی باید انجام گیرد.
نخعی زاده خاطرنشان کرد:
مسلما مقام اوردن در هر رقابت مسابقه و جشنواره ای حس خیلی خوبی داره برای ادم...و اون لحظه که اسمم خوانده شد بعنوان نفر اول،واقعا خوشحال شدم،ولی یکی از دستاورد های مهم این جشنواره برای همه ی شرکت کننده ها،علاوه بر افتخاری که من کسب کردم به عنوان مقام اول،اطلاعات و درس هایی بود که ازین جشنواره فرا گرفتیم،یکی از نکات مثبت این جشنواره کلاس هایی که برای ما تشکیل میدادن،و نکاتی که ما باید برای سخنوری رعایت کنیم رو‌به ما یاد اور‌میشدن،و بیشتر این جشنواره برای من   یک‌کلاس اموزشی‌بود،تا یک رقابت.
عضو جوانان هلال احمر خراسان رضوی در صحبت هایش بیان کرد: از زمانیکه به عنوان برگزیده جشنواره سفیر بشردوستی انتخاب شده ام،احساس مسئولیت خیلی بیشتری نسبت به هدف خود پیدا کرده ام.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی