پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير ساعت ۸:۴ کد مطلب: 47420
 آمادگی جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد جهت برگزاری مسابقات ورزشی ، امدادی جام هلال مهربانی

مسابقات ورزشی ، امدادی جام هلال مهربانی ویژه نجاتگران مستقر در پایگاه های جاده ای استان خراسان رضوی باموافقت مدیرعامل محترم ومعاونت امدادونجات استان در جمعیت هلال احمرشهرستان  تایباد برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت ، صیادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت : در راستای تقویت روحیه ورزشی و ایجاد فضای دوستانه میان نجاتگران پایگاه های جاده ای سطح استان خراسان رضوی مسابقات ورزشی و امدادی با عنوان جام هلال مهربانی و با حضور 10 شهرستان در 6 رشته ورزشی دارت ، تنیس روی میز ، فوتبال دستی ، اسکان اضطراری ، مچ اندازی وطناب زنی در دهم تیرماه سال جاری در این شهرستان برگزار خواهدشد.

وی افزود: این مسابقات بصورت گروهی و انفرادی و به مدت یک روز در این شهرستان برگزار می گردد و در پایان مسابقات به تیم و نفرات برتر هر رشته جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است از هر شهرستان پنج نفر از نجاتگرانی که شرایط لازم جهت شرکت در مسابقات را دارند بامعرفی رسمی جمعیت هلال احمر آن شهرستان دراین مسابقات بایکدیگر به رقابت خواهند پرداخت .

شهرستان های تربت جام ،سرخس،فریمان،خواف ،رشتخوار،گناباد،بجستان،بردسکن ،مه ولات وتایباد دراین جام ورزشی امدادی حضور پیداخواهندکرد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی