پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۵ تير ساعت ۱۳:۲۴ کد مطلب: 47485
 بازدید رییس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از مرکز آموزش آگاهی از خطرات مین جمعیت هلال احمر تایباد

رئیس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران که مهمان اداره اتباع ومهاجرین خارجی تایباد بود درحاشیه سفر خود  از مرز آموزش پیش آگاهی از خطرات مین جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد مستقر در مرز دوغارون  بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، صیادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت :

ایوو فریسن رئیس کمیساریای عالی سازمان مللل متحد در امور پناهندگان در ایران به همراه هیاتی که در مرز دوغارون حضور داشت از مرکزآموزش پیش  آگاهی از خطرات مین جمعیت هلال احمر مستقر در اردوگاه امور اتباع و مهاجرین خارجی دوغارون بازدید کرد. وی  در این بازدید در جریان روند پذیرش و آموزشهایی که جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به اتباع افغانستانی که قصد بازگشت به کشورشان را دارند در سه بخش برادران ، خواهران و کودکان قرار گرفت .

ایووفریسن نیز در این بازدید ، حمایت دولت جمهوری اسلامی ایران از پناهندگان را عالی توصیف کرد و اظهار داشت: وضعیت پناهندگان افغانستان برای بازگشت با توجه به خدماتی که کمیساریا ، امور اتباع ، هلال احمر و وزارت بهداشت و درمان برای آنها ارائه می دهند ، عالی است و ما اطمینان داریم که با امنیت و عزت کافی به کشور خود باز  می گردند.

در این بازدید که مدیرکل اموراتباع ومهاجرین خارجی استان خراسان رضوی نیز آقای ایووفریسن را همراهی می کرد  مسئول نمایندگی اموراتباع و مهاجرین خارجی تایباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان تایباد گزارشی از فعالیتهای بخش های مختلف نمایندگی اداره اتباع و همچنین درمانگاه مستقر در مرز را به اطلاع مسئول دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل رساندند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی