تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۲:۵۱ کد مطلب: 58853
 نجات جان نوجوان تایبادی در استخر بی نتیجه ماند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، غلامرضا صیادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت: در عصر روز گذشته طی تماس تلفنی آتش نشانی تایباد مبنی بر غرق شدن جوان 16 ساله در استخر ذخیره آب کشاورزی در روستای خیرآباد شهرستان تایباد ، بلافاصله تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر تایباد به همراه تیم غواصی آتش نشانی تایباد به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود : تیم امداد و نجات با همکاری آتش نشانی و غریق نجات در استخر به جستجوی فرد غرق شده پرداختند اما با توجه به غروب آفتاب و سرد شدن آب استخر ادامه جستجو به روز بعد موکول گردید که با تلاش فرماندار شهرستان تایباد تیم غواصی آتش نشانی مشهد جهت ادامه کار در روز بعد دعوت شد .

صیادی ادامه داد : تیم امداد و نجات دوباره به محل اعزام که خوشبختانه با تلاش نیروهای امدادی و آتش نشانی جسد نوجوان غرق شده پس از جستجو در ساعت 05/9 دقیقه پیدا و تحویل مراجع قانونی گردید و با توجه به اعزام تیم غواصی مشهد طی تماسی پس از پیداشدن جسد پایان ماموریت به آنها اعلام گردید .

وی در ادامه از همکاری آتش نشانی تایباد ، نیروی انتظامی و اورژانس 115 نیز که در محل حادثه حضور داشتند تقدیر و تشکر نموده و اظهار داشت که با توجه به گرم شدن هوا خانواده ها مراقب فرزندان خود باشند تا در استخرها و بندها جهت شنا وارد نشده تا دچار چنین حوادث ناگواری نشوند .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی