تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۰ آبان ساعت ۸:۲۳ کد مطلب: 67439
روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد:
 جلسه هم اندیشی کانون های جوانان شهرستان تایباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر ، هادی رمضانی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد گفت: جلسه هم اندیشی کانون های دانشجویی ، طلاب و جوانان با حضور دبیران کانون ها در محل جمعیت هلال احمر شهرستان در هفتاد و چهارمین سالروز تاسیس سازمان جوانان برگزار گردید .

وی افزود : پایه و اساس هلال احمر همین جوانانی هستند که بدون دریافت هیچ گونه متاعی و با درنظر گرفتن حس انسان دوستانه و بشردوستانه قدم در این راه نموده تا این جمعیت به اهداف عالی خود که همان اصول هفت گانه هلال احمر می باشد برسد .

رییس جمعیت هلال احمر تایباد در ادامه اظهار داشت : دبیران و اعضای جوانان در مقابله با ویروس کووید 19 در سرتاسر کشور عزیزمان ایران تاکنون خوش درخشیده و با طرح هایی همچون سفیران ، آمران و ناظران سلامت توانسته اند باری از روی دوش دولت مردان برداشته و با شیوع بیشتر این ویروس منحوس مقابله کنند.

در ابتدای جلسه هادی رمضانی رییس جمعیت هلال احمر تایباد از زحمات دبیران و اعضای کانون ها در برگزاری مراسمات در دوران شیوع ویروس کووید19 قدردانی و هفتادوچهارمین سالروز تاسیس سازمان جوانان را نیز تبریگ گفت و در پایان برای همه جوانان این سرزمین از خداوند منان آرزوی موفقیت نموده و از دبیران خواستار فعالیت های بیشتر و جذب نیروی جدید شد .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی