ارتباط با رئیس شعبه
منوی شعبه
اینفوگرافیک
کیوسک
 
 
 
گالری تصاویر

تازه ترین رویدادها
جلسه ویژه مدیر عامل،نماینده شرکت سرمایه گذاری هلال و نماینده شهرستان در خصوص زمین سینما 22 بهمن
جلسه ویژه مدیر عامل،نماینده شرکت سرمایه گذاری هلال و نماینده شهرستان در خصوص زمین سینما 22 بهمن به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با عنایت به هماهنگی های انجام شده از طریق دفتر نماینده محترم شهرستان ، رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری هلال به جهت پیگیری درخواست مردم شهر تربت حیدریه از نماینده و پیگیری انجام شده از طریق رئیس جمعیت هلال احمر کشور، بازدید میدانی از زمین مذکور بعمل آمد و جلسه با حضور ایشان ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ،شورای شهر و شهردار و دیگر کارشناسان در محل
۱۴۰۱/۲/۲۸

اجرای برنامه به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در هفته هلال
همزمان با برگزاری مراسمات ویژه هفته هلال (24-18 اردیبهشت ماه ) جمعیت هلال احمر با مشارکت اعضا ،جوانان ،امدادگران و داوطلبان به جهت گرامیداشت ایثار و فداکاری های این مجموعه در طول سال و پاسداشت زحمات کلیه اعضاء اقدام به اجرای بیش از 17 برنامه با حضور80 نفر از اعضا، در محل جمعیت و مکانهای مدنظر نمودند .
۱۴۰۱/۲/۲۸

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی تریلی به کامیون در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران پایگاه جاده ای گرماب به مصدومین واژگونی خودروی کامیون در کیلومتر ۹۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۲/۱۸

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به فرد حادثه دیده در ارتفاعات پارک ثامن
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به کوهنورد ۵۳ ساله که از ارتفاعات پارک ثامن سقوط نموده بود خبر داد
۱۴۰۱/۲/۴

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی سواری پژو ۴۰۵
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از عملیات نجات ورهاسازی توسط نجاتگران پایگاه جاده ای گرماب به مصدومین حادثه واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۱۱۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۲/۴

تولد نوزاد عجول تربتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر
نوزاد عجول تربتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر متولد شد
۱۴۰۱/۱/۲۸

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به 3 مصدوم حادثه واژگونی خودروی سواری پژو پارس در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران پایگاه جاده ای کامه به 3 مصدوم واژگونی خودروی سواری پژو پارس در کیلومتر ۱۲۵محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۱/۲۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی پراید در محور تربت حیدریه به مشهد
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران پایگاه جاده ای گرماب به مصدومین واژگونی خودروی پراید در کیلومتر ۴۰ محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۴۰۱/۱/۲۰

گزارش اقدامات جمعیت هلال احمر شهرستان در طرح نوروزی 1401
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گزارشی ازاقدامات انجام گرفته در نوروز 1401 ارائه به شرح ذیل اعلام نمود
۱۴۰۱/۱/۱۸

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به تصادف ۲ خودروی تیبا و ۲۰۶ در محور تربت حیدریه به مشهد
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین برخورد ۲خودروی سواری تیبا و ۲۰۶ در کیلومتر ۵۵محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۴۰۱/۱/۱۷

بازدیددکتر سیدصالحی مدیرعامل هلال احمر استان خراسان رضوی از پایگاههای امدادونجات جاده‌ای شهرستان تربت حیدریه در روزهای آغازین سال جدید
سعید فکوری گفت : در پی اقدامات صورت گرفته در پایگاههای جاده ای شهدای کامه_شهید بهروز زاوه و پایگاه گرماب به منظور آماده باش در ارائه خدمات به مسافران نوروزی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر از نزدیک در جریان روند رفع مشکلات پایگاهها قرار گرفت و از اقداماتی که به منظور رفع موانع و مشکلات پایگاه جاده ای گرماب صورت گرفته بود تقدیر و تشکر بعمل آورد
۱۴۰۱/۱/۱۵

اجرای پویش هلال رحمت توسط واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر تربت حیدریه
اجرای پویش هلال رحمت توسط واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر تربت حیدریه
۱۴۰۱/۱/۱۴

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به فرد حادثه دیده در ارتفاعات روستای کامه علیا
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به کوهنورد ۴۸ ساله که از ارتفاعات روستای کامه علیا سقوط نموده بود خبر داد
۱۴۰۱/۱/۱۴

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی سواری پراید در جاده تربت حیدریه به مشهد
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امدادگران این شعبه به مصدوم حادثه واژگونی پراید در کیلومتر ۱۰۵ جاده تربت حیدریه به مشهد (بالاتر از گرماب)خبر داد.
۱۴۰۱/۱/۱۱

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی سواری پراید ۱۳۲ به کوه در کیلومتر۱۴۰ محور تربت حیدریه به مشهد
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد پراید ۱۳۲ به کوه در محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۴۰۰/۱۲/۲۵

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد سواری پراید به گاردیل
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به حادثه برخورد سواری پراید به گاردریل در کیلومتر ۸۵محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۰/۱۲/۱۹

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به یک کوهنورد در ارتفاعات پیشکوه
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به کوهنورد ۴۸ ساله که از ارتفاعات پیشکوه (قله فراز) سقوط کرده بود خبر داد
۱۴۰۰/۱۲/۹

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی کوئیک
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به حادثه واژگونی خودروی کوئیک در کیلومتر ۱۱۵ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۰/۱۲/۷
وضعیت 24 ساعته امداد و نجات
پوستر
نگارخانه هلال
 
 
نظرسنجی
عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه را در طرح امداد و نجات نوروزی چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج