ارتباط با رئیس شعبه
منوی شعبه
اینفوگرافیک
کیوسک
 
گالری تصاویر

تازه ترین رویدادها
ارائه خدمات سلامت محور و بهداشتی توسط اعضای جوانان شعبه درماه محرم و صفر
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از اجرای برنامه ها و ارایه خدمات سلامت محور به عموم مردم عزیز شهرستان در ایام محرم و صفر گزارشی ارایه نمود .
۱۴۰۱/۷/۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی سواری پراید در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی خودروی سواری پراید در کیلومتر ۱۳۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۷/۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه خروج و انحراف از جاده خودروی ۴۰۵ در محور تربت حیدریه به مشهد مقدس
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه انحراف از مسیر خودروی ۴۰۵ در کیلومتر ۶۰ محور تربت حیدریه به مشهدخبر داد.
۱۴۰۱/۶/۲۹

دیدار سرپرستان جمعیت هلال احمر تربت حیدریه ، زاوه و مه لات
به نقل از روابط عمومی شعبه تربت حیدریه در این دیدار صمیمانه که با حضور سرپرستان شعب هلال احمر انتخابیه صورت پذیرفت ، سرپرست هلال احمر شهرستان تربت حیدریه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود و برنامه ها و فعالیت های در دست اقدام به برخی مشکلات اشاره و خواستار مساعدت و حمایت جناب آقای دکتر زنگنه جهت رفع این مشکلات شدند .
۱۴۰۱/۶/۲۲

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد دو خودروی تیبا با پراید در کیلومتر ۲۲محور تربت حیدریه به شهرستان زاوه
سرپرست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد دو خودروی سواری پراید و تیبا در کیلومتر۲۲ محور تربت حیدریه به شهرستان زاوه خبر داد.
۱۴۰۱/۶/۲۰

اجرای برنامه های شعبه تربت حیدریه در هفته دولت
به گزارش روابط عمومی شعبه تربت حیدریه : محمد امانی سرپرست شعبه تربت حیدریه از عملکرد شعبه در هفته دولت و اجرای برنامه های ابلاغی توسط سازمان و پیشنهادی حوزه ها خبر داد .
۱۴۰۱/۶/۱۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی سواری ۴۰۵ در کیلومتر ۴۰ محور تربت حیدریه به مشهد
سرپرست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی خودروی سواری ۴۰۵ در کیلومتر۴۰ محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۲۳

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه انحراف اتوبوس از جاده در کیلومتر ۸۰ محور مشهد به تربت حیدریه
امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه انحراف اتوبوس از جاده در کیلومتر ۸۰ محور مشهد به تربت حیدریه سرپرست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه انحراف یک دستگاه اتوبوس از جاده در کیلومتر۸۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۲۲

7 مصدوم در اثر واژگونی خودروی سواری پراید در کیلومتر ۱۴۹ محور مشهد به تربت حیدریه
سرپرست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر۱۴۰ محور مشهد به تربت حیدریه با 7 مصدوم خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۱۸

بازدید میدانی دکترزنگنه نماینده مردم شریف شهرستان های تربت حیدریه – زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی از پایگاه امداد و نجات گرماب
به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه :در این بازدید آقای دکترزنگنه از نزدیک در جریان روند اجرای ساخت پروژه پایگاه امداد و نجات جاده ای گرماب قرار گرفت.
۱۴۰۱/۵/۱۵

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی کامیون در کیلومتر ۶۴ محورتربت حیدریه به مشهد
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه کامیون در کیلومتر۶۴ محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۱۲

3 مصدوم در اثر برخورد یکدستگاه پژو پارس با موتورسیکلت
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با موتورسیکلت در کیلومتر۱۲۰ محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۱۱

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی در کیلومتر ۱۰۰ محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه تریلی در کیلومتر۱۰۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۲

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی کوییک در کیلومتر ۷۰ محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی نجاتگران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی کوییک در کیلومتر۷۰محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۲

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی موتور سیکلت در کیلومتر ۹۵ محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی موتورسیکلت در کیلومتر۹۵ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۵/۲

با حکم مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خراسان رضوی ، محمد امانی به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان تربت حیدریه منصوب گردید .
با حکم مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خراسان رضوی ، محمد امانی به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان تربت حیدریه منصوب گردید . به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه ؛ صبح پنجشنبه مورخه 16 تیر ماه سال جاری، آئین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با حضور دکتر ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ، مهندس کی پور فرماندار شهرستان تربت حیدریه ، بازرس و اعضای شورای اجرایی ، در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید
۱۴۰۱/۴/۲۹

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی پراید با گاردیل در کیلومتر ۴۵ محور تربت حیدریه به باخرز
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد خودروی پراید به گاردیل در کیلومتر۴۵ محور تربت حیدریه به باخرز خبر داد.
۱۴۰۱/۴/۱۳

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی تریلی به کامیون در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد تریلی به کامیون در کیلومتر۸۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
۱۴۰۱/۴/۱۳
وضعیت 24 ساعته امداد و نجات
پوستر
نگارخانه هلال
 
 
نظرسنجی
عملکرد جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه را در طرح امداد و نجات نوروزی چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج