پربیننده‌ترین ها
گفتگو
بازدید سرزده فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام
فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام بازدید کرد
۱۴۰۰/۶/۲۹

مانور پدافند غیر عامل با همکاری دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
همزمان با هفته پدافند غیر عامل مانور با محوریت حملات موشکی در دبیرستان مهدی زاده شهرستان تربت جام برگزار گردید
۱۳۹۶/۸/۱۳

جلسه شورای اداری شهرستان
گزارش رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای اداری شهرستان تربت جام
۱۳۹۵/۱/۷

گفتگو با احمد شامی نجاتگر پایگاه امداد جاده ای صالح آباد تربت جام
کاراته کار ، نوازنده و امدادگر ! شاید باور پذیر نباشد اما احمد شامی نجاتگر 36 ساله پایگاه امداد جاده ای تربت جام در همه این کارها دستی بر آتش دارد او که دو دختر 5 ساله و 6 ماهه دارد از خاطرات و تجربیاتش با ما می گوید و معتقد است که موسیقی ، امداد و ورزش نه تنها از هم جدا نیستند که مکمل یکدیگر نیز هستند .
۱۳۹۳/۱۰/۲۳

اموزش 550 نفر از روستاییان شهرستان تربت جام
در راستای طرح امدادیار روستا جمعیت هلال احمر تربت جام توانست از سهمیه ابلاغی استان عبور کند
۱۳۹۳/۹/۱۳
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور ساعت ۱۲:۲۴ کد مطلب: 67014
 ادامه بازدیدسرزده فرماندارتربت جام از ادارات درمعیت خبرنگار خراسان
حقدادی / فرماندار تربت جام ودردومین روز ازهفته جاری به طور سرزده از چند اداره عضوشورای مدیریت بحران بازدید و مشکلات آنان را مورد بررسی قرارداد.

وی درحاشیه بازدید سرزده ازادارات درگفتگو با خبرنگارخراسان گفت : درادامه بازدید سرزده صبح امروزیکشنبه ۲۸شهریور درآستانه فرارسیدن پائیزو فصل زمستان و به لحاظ آمادگی مقابله با بحران از ادارات هلال احمر، راهداری و حمل نقل ، آتش نشانی ، محیط زیست و پایگاه واکسیناسیون خیابان بهورز بازدید شد وبا حضور مدیران امکانات و تجهیزات مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه از آمادگی لازم برخوردار بودند.

مرتضی حمیدی با اشاره به کمبود تجهیزات آتش نشانی افزود: با توجه به جمعیت و مرزی بودن تربت جام می طلبد که به لحاظ تامین امکانات، تجهیرات و رسیدگی به آتش نشانان  توسط شهرداری مساعدت بیشتری صورت‌گیرد.

وی با اشاره به بازدید از پایگاه واکسیناسیون خیابان بهورزخاطرنشان کرد:ودراین پایگاه مدافعان سلامت مشغول پذیرش بودند و پایگاه خلوت بود و دوسه نفری بیشتر نبودند و درحال حاصر واکسن مرتب به شهرستان می رسد و مردم به شایعات توجه نکنند تنها راه قطع زنجیره ویروس کرونا دریافت واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی