پربیننده‌ترین ها
گفتگو
بازدید سرزده فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام
فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام بازدید کرد
۱۴۰۰/۶/۲۹

مانور پدافند غیر عامل با همکاری دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
همزمان با هفته پدافند غیر عامل مانور با محوریت حملات موشکی در دبیرستان مهدی زاده شهرستان تربت جام برگزار گردید
۱۳۹۶/۸/۱۳

جلسه شورای اداری شهرستان
گزارش رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای اداری شهرستان تربت جام
۱۳۹۵/۱/۷

گفتگو با احمد شامی نجاتگر پایگاه امداد جاده ای صالح آباد تربت جام
کاراته کار ، نوازنده و امدادگر ! شاید باور پذیر نباشد اما احمد شامی نجاتگر 36 ساله پایگاه امداد جاده ای تربت جام در همه این کارها دستی بر آتش دارد او که دو دختر 5 ساله و 6 ماهه دارد از خاطرات و تجربیاتش با ما می گوید و معتقد است که موسیقی ، امداد و ورزش نه تنها از هم جدا نیستند که مکمل یکدیگر نیز هستند .
۱۳۹۳/۱۰/۲۳

اموزش 550 نفر از روستاییان شهرستان تربت جام
در راستای طرح امدادیار روستا جمعیت هلال احمر تربت جام توانست از سهمیه ابلاغی استان عبور کند
۱۳۹۳/۹/۱۳
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۰ مهر ساعت ۷:۵۳ کد مطلب: 67123
 اجرای 5 برنامه پزشکی و حمایتی در روستای چاه مزار به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

اجرای 5 برنامه پزشکی و حمایتی در روستای چاه مزار به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، رئیس هلال احمر تربت جام ضمن اعلام این خبر گفت: کاروان سلامت این جمعیت با اعزام به مناطق کم برخوردار این شهرستان در روستاهای کم برخوردار و محروم "چاه مزار" این شهرستان برای ارایه خدمات پزشکی و پروژه های داوطلبی حضور یافتند.

سعید شیری اظهار داشت:کاروان سلامت هلال احمر با هدف ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت و امورات اجتماعی و اعتلای فرهنگ داوطلب محوری در بین مردم، به همراه یک تیم پزشکی ، یک تیم دندانپزشکی و یک تیم سفیران حمایت روانی(سحر) سازمان جوانان با همکاری دانشکده علوم پزشکی شهرستان تربت جام به روستای " چاه مزار" جهت ارائه خدمات مختلف اعزام شدند.

وی بیان کرد: در این طرح 20  نفر شامل 6 نفر داوطلب، پزشک عمومی، دندانپزشک، 10 نفر عضو جوانان و کارشناس واحد داوطلبان و جوانان این جمعیت به صورت کاملا رایگان با رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی به ارائه خدمات پرداختند.

رئیس هلال احمر تربت جام افزود: در این طرح ساکنان این روستا ویزیت و معاینه رایگان شدند و تعداد  ۴۰۰ عدد ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین مردم توزیع شد.

ایشان ضمن اشاره به حضور تیم سحر (سفیران حمایت روانی ) جوانان این شهرستان در مدرسه روستا گفت: تیم سحر جمعیت هلال احمر تربت جام با حضور در مدرسه روستا ضمن برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی اقدام به توزیع بسته های آموزشی و لوازم تحریر میان دانش آموزان نمودند.

روستای چاه مزار از توابع بخش مرکزی  در 60 کیلومتری تربت جام واقع شده است.