پربیننده‌ترین ها
گفتگو
بازدید سرزده فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام
فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام بازدید کرد
۱۴۰۰/۶/۲۹

مانور پدافند غیر عامل با همکاری دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
همزمان با هفته پدافند غیر عامل مانور با محوریت حملات موشکی در دبیرستان مهدی زاده شهرستان تربت جام برگزار گردید
۱۳۹۶/۸/۱۳

جلسه شورای اداری شهرستان
گزارش رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای اداری شهرستان تربت جام
۱۳۹۵/۱/۷

گفتگو با احمد شامی نجاتگر پایگاه امداد جاده ای صالح آباد تربت جام
کاراته کار ، نوازنده و امدادگر ! شاید باور پذیر نباشد اما احمد شامی نجاتگر 36 ساله پایگاه امداد جاده ای تربت جام در همه این کارها دستی بر آتش دارد او که دو دختر 5 ساله و 6 ماهه دارد از خاطرات و تجربیاتش با ما می گوید و معتقد است که موسیقی ، امداد و ورزش نه تنها از هم جدا نیستند که مکمل یکدیگر نیز هستند .
۱۳۹۳/۱۰/۲۳

اموزش 550 نفر از روستاییان شهرستان تربت جام
در راستای طرح امدادیار روستا جمعیت هلال احمر تربت جام توانست از سهمیه ابلاغی استان عبور کند
۱۳۹۳/۹/۱۳
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۹:۵۵ کد مطلب: 67203
 اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام

اولین بازدید شهرستانی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تربت جام/ بازدید از مجموعه اداری و پایگاه های امداد و نجات شهرستان تربت جام

 

سرپرست جمعیت هلال احمر در سفر یکروزه به تربت جام ضمن شرکت در جلسات شهرستانی که با حضور استاندار خراسان رضوی در تربت جام برگزار گردید از مجموعه اداری ، انبار های امدادی و عملیات و پایگاه های امداد و نجات بین شهری این جمعیت بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام ؛  سید آرش سید صالحی صبح امروز 19 مهرماه به همراه استاندار خراسان رضوی و هیئت همراه ضمن حضور در شهرستان تربت جام ، از نزدیک با پرسنل ، اعضاء و داوطلبین جمعیت هلال احمر تربت جام دیدار داشتند.

سرپرست جمعیت هلال احمرخراسان رضوی در این سفر از زمین اهدایی جهت ساخت پایگاه امداد و نجات بین شهری بنی تاک در محور تربت جام به صالح آیاد بازدید کرد و توضیح داد: جمعیت هلال احمر تشکیل شده بر پایه انسان های از خودگذشته است که فراتر از زندگی روزمره خود به دنبال خدمت و کمک به نیازمندان و همنوعان هستند. 

سعید شیری رییس هلال احمر تربت جام ضمن تشریح این بازدید گفت : در بازدید امروز سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از این جمعیت با حضور اعضای شورای اجرایی و اعضای داوطلب ضمن ارایه گزارشی از اقدامات شاخص و فعالیت های جهادی پرسنل و اعضا این جمعیت ، مشکلات و کمبود های موجود تشریح گردید.

شیری در ادامه افزود : جمعیت هلال احمر تربت جام همواره با حضور خیرین و داوطلبین و اعضای جوانان خود در تلاش است در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر ، برنامه های ملی ، استانی و شهرستانی متنوعی را برگزار نماید.


ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی