پربیننده‌ترین ها
گفتگو
بازدید سرزده فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام
فرماندار شهرستان از جمعیت هلال احمر تربت جام بازدید کرد
۱۴۰۰/۶/۲۹

مانور پدافند غیر عامل با همکاری دستگاه های اجرایی برگزار گردید.
همزمان با هفته پدافند غیر عامل مانور با محوریت حملات موشکی در دبیرستان مهدی زاده شهرستان تربت جام برگزار گردید
۱۳۹۶/۸/۱۳

جلسه شورای اداری شهرستان
گزارش رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای اداری شهرستان تربت جام
۱۳۹۵/۱/۷

گفتگو با احمد شامی نجاتگر پایگاه امداد جاده ای صالح آباد تربت جام
کاراته کار ، نوازنده و امدادگر ! شاید باور پذیر نباشد اما احمد شامی نجاتگر 36 ساله پایگاه امداد جاده ای تربت جام در همه این کارها دستی بر آتش دارد او که دو دختر 5 ساله و 6 ماهه دارد از خاطرات و تجربیاتش با ما می گوید و معتقد است که موسیقی ، امداد و ورزش نه تنها از هم جدا نیستند که مکمل یکدیگر نیز هستند .
۱۳۹۳/۱۰/۲۳

اموزش 550 نفر از روستاییان شهرستان تربت جام
در راستای طرح امدادیار روستا جمعیت هلال احمر تربت جام توانست از سهمیه ابلاغی استان عبور کند
۱۳۹۳/۹/۱۳
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱ آبان ساعت ۸:۱۶ کد مطلب: 67279
 مشارکت داوطلبان هلال احمر در 3 مرکز واکسیناسیون تربت جام به مناسبت هفته وحدت

 

رییس جمعیت هلال احمر تربت جام از مشارکت اعضای داوطلب و جوان این جمعیت در واکسیناسیون عمومی در قالب اجرای طرح ایران‌یاران جوان خبر داد.

سعید شیری با تشریح فعالیت‌های اعضای این جمعیت در طرح ملی ایران‌یاران جوان و مشارکت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر تربت جام در واکسیناسیون کرونا اظهار کرد: اعضای این جمعیت در 3 مرکز واکسیناسیون در شهر تربت جام که به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت برپا گردید ، ارائه خدمات داوطلبانه داشتند تا در روند واکسیناسیون تسریع ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، وی افزود: با توجه به درخواست دانشکده علوم پزشکی تربت جام، اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در مراکز واکسیناسیون مصلی الغدیر ، مزار شیخ احمد جامی و جمعه بازار تربت جام در تلاش بودند تا جلوه‌ای دیگر از ایثار و نوع‌دوستی رقم زنند.

رییس هلال احمر تربت جام با اشاره به اینکه این مراکز به صورت یکروزه با همکاری دانشکده علوم پزشکی با هدف گرامیداشت هفته وحدت برپا گردیده است ، ادامه داد:  مردم با مراجعه به این مراکز و تکمیل فرم اطلاعات دوز واکسن دریافت می نمودند.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح در جمعیت هلال احمر ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و بشردوستی، مشارکت جامعه جوانان هلال احمر در امر واکسیناسیون عمومی، پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و کاهش مرگ و میر و در نهایت کمک به کنترل بیماری و قطع زنجیره کرونا است.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی