امروز: ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۲ آذر ساعت ۸:۱۲ کد مطلب: 67505
 اجرای مانور امداد ونجات بین شهری توسط تیم توانای هلال احمر سرخس

رییس جمعیت هلال احمر سرخس از برگزاری مانور امداد ونجات بین شهری توسط اعضای تیم توانای شعبه در هفته بسیج خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سرخس محمد رضایی گفت:جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از سازمان های خدمات رسان ومردمی به منظور افزایش توان عملیاتی درحوزه امداد ونجات اجرای مانورها وتمرین های امدادی را در دستور کار قرارداده است.
ایشان اظهار نمود:این مانور به منظور افزایش هماهنگی وتوان عملیاتی نیروهای امدادی همچنین رفع کمبودها ونواقص موجود در یک عملیات امدادرسانی به مصدومین ناشی ازتصادف جاده ای برگزار شد.
رییس جمعیت هلال احمر سرخس بیان داشت:سناریوی این تمرین امدادی با برخورد دو دستگاه خودرو با تعداد 3مصدوم برنامه ریزی شده که تیم های عملیاتی بر اساس گزارش دریافتی طبق شرح وظایف عملیاتی خود به صحنه حادثه اعزام شده واقدامات امدادی لازم را انجام دادند.  
محمد رضایی خاطر نشان کرد: این مانور با مشارکت اعضای تیم توانای شعبه وبا هدف آشنایی با نحوه تثبیت خودرو، نحوه تثبیت مصدومین حادثه بوسیله تجهیزات امدادی، طریقه حمل مصدوم و... در محوطه مرکز اداری برگزار گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی