امروز: ۱۴۰۱/۲/۲۹
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۲:۳ کد مطلب: 68027
 برگزاری وبینار سبک زندگی فاطمی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س)

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری وبینار سبک زندگی فاطمی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) ویژه اعضا جوانان خواهر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، علیرضا معین زاده با اعلام این خبر افزود:صبح امروز به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن وبینار سبک زندگی فاطمی با حضور 400 نفر از اعضا جوانان جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

وی اظهار داشت:این وبیناربا رویکرد اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ابعاد سبک زندگی اسلامی ایرانی بر اساس رویکرد فاطمی و سیره زندگی این یگانه بانوی جهان  با سخنرانی سرکار خانم دکتر اله دادی استاد حوزه ودانشگاه به مدت 2 ساعت برگزار شد.

معین زاده گفت:باید برای اصلاح همه ابعاد زندگی  الگوهای برتری داشت ؛ ائمه(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) بهترین الگو هستند و بانوان باید افتخار کنند به این مسأله که الگوی آنها این یگانه بانوی عالم هستی می باشد و نمیتوان از این الگو استفاده کرد مگر با مطالعه و تحقیق ،چرا که در زندگی حضرت ابعاد ناشناخته و زیبایی‌های فراوان وجود دارد که هنوز شناخته نشده است .

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی