امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۶
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ مرداد ساعت ۸:۶ کد مطلب: 70224
 رئیس جدید هلال احمر شهرستان خواف معرفی شد
مهدی عباس پور فرماندار در این جلسه ، هلال احمر را به عنوان یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس عنوان کرد و افزود: هلال احمربا توجه به رسالت خطیر خود در شرایط بحرانی فارغ از بقیه دستگاه هاست.

به گزار ش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ،مهدی عباس پور ضمن ابراز خرسندی از خدمات و برنامه های جمعیت در سطح این شهرستان بیان کرد: جایگاه اجتماعی جمعیت هلال احمر در بین اقشار مختلف مردم بسیار بالاست و اعتماد عمومی ایجاد شده نسبت به این دستگاه از خدمات صادقانه و مجاهدانه نیروهای آن نشات می گیرد.
 
وی در ادامه تخصص و مدیرت در جمعیت هلال احمر را از ویژگی های مهم این دستگاه برشمرد و یادآور شد: نقش تاثیر گذار نیروهای امدادی در هلال احمر همواره باید مورد تکریم و قدردانی قرار بگیرد.

 فرماندار خواف ضمن تبريك انتخاب #محمدافشارمقدم به عنوان سرپرست جدید هلال احمر شهرستان خواف از زحمات و تلاش های  17 ماهه معامله گر رئیس سابق این دستگاه تقدیر و تجلیل نمود.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی