امروز: ۱۴۰۱/۷/۱۶
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۸:۴۰ کد مطلب: 70235
 کسب رتبه برتر در دهمین دوره طرح ملی دادرس

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از کسب رتبه برتر در دهمین دوره برنامه ملی دادرس خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دانش‌آموزان در دهمین دوره طرح دادرس، 8 آیتم امدادی را فرا گرفته و با تشکیل تیم‌های 14 نفره در مدارس کار گروهی و با هم بودن را تمرین کردند.

رضا مومن زاده گفت: پناه­گیری و خروج ایمن، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی، حمل مصدوم، حمایت حیاتی پایه BLS و احیاء قلبی و ریوی CPR، خونریزی، پانسمان و بانداژ، شکستگی و آتل‌بندی، اسکان اضطراری(چادر زنی) و اطفاء حریق مهمترین سرفصل های آموزشی این دوره بودند.

وی افزود: بر اساس شاخص‌های ارزیابی، استان‌‌های همدان، خراسان رضوی رتبه یکم، کرمانشاه رتبه دوم، سمنان، خراسان شمالی، بوشهر، کرمان رتبه سوم، آذربایجان غربی رتبه چهارم و یزد رتبه پنجم این دوره از طرح دادرس را کسب کردند.  

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی اظهار داشت: محتوای آموزشی دادرس توسط جمعیت هلال احمر با لحاظ کردن آموزش فعالیت‌های داوطلبانه و عام‌المنفعه و با تایید وزارت آموزش و پرورش به صورت کتاب به چاپ رسید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی