امروز: ۱۴۰۳/۳/۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۳۰ ارديبهشت ساعت ۱۱:۲۷ کد مطلب: 71615
 5 مصدوم در حادثه واژگونی یکدستگاه خودروی پراید

رئیس جمعیت هلال احمر تربت جام از واژگونی یک دستگاه خودرو  پراید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، سعید شیری رئیس  این جمعیت در اعلام این خبر افزود: در ساعت ۶:۳۲  در تاریخ  ۱۴۰۲/۲/۳۰یک دستگاه خودرو  پراید در کیلومتر ۶۴ محور فریمان به تربت جام  واژگون شد.

که در پی این حادثه و پس از اطلاع و تماس  (EOC )بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهید فیاض (خرم آباد) به محل حادثه اعزام شدند.

 وی افزود:در این حادثه ۵ نفر مصدوم داشت که نجاتگران پس از رسیدن به صحنه   اقدامات پیش بیمارستانی را برای مصدومین انجام دادند.

و ۱مصدوم توسط هلال احمر و ۴ نفر از مصدومین توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافتند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی