امروز: ۱۴۰۳/۳/۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۲ خرداد ساعت ۱۷:۰ کد مطلب: 71646
 وقوع 258 مورد حادثه در استان از ابتدای سال 1402 / نجات 180 مصدوم از حوادث و انتقال 168 نفر به مراکز درمانی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اعلام وقوع 258 مورد حادثه در دو ماه ابتدایی سال 1402، اعلام کرد: دو هزار و 325 نفر در حوادث دوماه گذشته آسیب دیده و 180 نفر نیز از حوادث نجات یافتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر، دکتر محسن ذاکریان با اعلام این خبر، گفت: 168 مورد از حوادث دوماه گذشته جاده‌ای، 17 مورد شهری، 20 مورد کوهستان، 9 مورد سیل و آب‌گرفتگی،  2 مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.

وی در خصوص جزئیات آمار نفرات آسیب دیده در حوادث دوماه گذشته اذعان داشت : 621 نفر در حوادث جاده‌ای، 332 نفر در سیل و آب‌گرفتگی، 31 نفر در حوادث شهری، 33 نفر در کوهستان، 3 نفر در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند. که در این خصوص  471 تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سطح استان جهت عملیات های گوناگون امداد و نجات اعزام شدند و دو هزار و 108 نفر نیروی عملیاتی در حوادث حضور فعال داشتند.

وی با اشاره به اسکان اضطراری 84 نفر در حوادث دوماه  گذشته، خاطرنشان کرد: در مجموع در دوماه گذشته  180 نفر مصدوم شدند که از این میان 168 نفر به مراکز درمانی منتقل و 12 نفر سرپایی درمان شده اند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی