امروز: ۱۴۰۳/۳/۷
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد ساعت ۸:۳۵ کد مطلب: 71684
 تزریق بیش از 9 هزار دز واکسن مننژیت به حجاج خراسان رضوی

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از تزریق بیش از 9 هزار دوز واکسن مننژیت به حجاج در مراکز واکسیناسیون این جمعیت خبر داد.

حسن پرکار معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر خراسان رضوی در گفت‌وگو با روابط عمومی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: واکسیناسیون ویژه حجاج از 26 اردیبهشت ماه آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: واکسیناسیون حجاج مشهدی در محل درمانگاه امام خمینی (ره) جمعیت هلال احمر واقع در میدان ده دی ، خیابان رازی صورت می‌پذیرد که برای تکریم حجاج و رعایت مسایل بهداشتی با هماهنگی مدیران کاروان‌ها ، به همه حجاج نوبت مراجعه تخصیص یافته است و حجاج براساس نوبت اعلام شده پس از حضور ، واکسن خود را دریافت می‌کنند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با اشاره به الزامی‌بودن واکسن مننژیت برای حجاج ،گفت: زائران باید دقت نمایند که پس از انجام واکسیناسیون یک برگ کارت واکسیناسیون بین المللی برای هر زائر صادر میگردد و ضروری است که در حفظ و نگهداری آن اهتمام ویژه داشته باشند.

وی ادامه داد: زائران گرامی دقت نمایند که تمام داروهای مخدر جزو داروهای ممنوعه هستند . داروهایی که اثر تسکینی دارند و داروهای دوپینگ نیز جزو داروهای ممنوعه هستند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی