امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد ساعت ۱۴:۱۹ کد مطلب: 71693
 عزام کاروان سلامت به روستای حسنک تربت جام

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت جام، سعید شیری رئیس این جمعیت در اعلام این خبر افزود: جمعیت هلال احمر در راستای اهداف عالیه خود نسبت به اجرای برنامه ها و طرح های بشر دوستانه اقدام می نماید.

وی افزود: کاروان سلامت یکی از بسترهای مناسب ارائه خدمات بشر دوستانه می باشد. شیری ادامه داد: کاروان سلامت روستای حسنک در تاریخ ۸ خرداد خدمات مهمی از جمله اعزام پزشک جهت ویزیت رایگان، اعزام ماما جهت معاینه و غربالگری بیماران، ارائه مباحث آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات و کمک های اولیه به دانش آموزان و گروه های هدف ،غربالگری فشارخون، بررسی پرونده های پزشکی بیماران نیازمند و ارجاع جهت اقدامات تکمیلی و توزیع پک های بهداشتی در بین آحاد مردم و خانواده های ساکن در روستای حسنک اقدام گردید.

وی خاطرنشان کرد: این کاروان را تعداد ۳ پزشک، ماما، پرستار، ۱۳ نفر از خواهران و برادران داوطلب و پرسنل همراهی نمودند. گفتنی ست: این برنامه ادامه دار بوده و در سطح تمامی بخش های شهرستان اجرا خواهد گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی