امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۴ آذر ساعت ۱۴:۱ کد مطلب: 72328
 پیام تبریک دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت استان خراسان رضوی به مناسبت هفته بسیج

مقام معظم رهبری:

هفته بسیج ، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام راحل در این کشور پایه گذاری شد و این حرکت ، در این منطقه اسلامی و دینی ، برای دیگر ملت ها هم ان شاء الله الگو و سرمشق خواهد شد.

تشکیل ارتش بیست میلیونی بسیج مستضعفین یکی از محوری ترین مولفه ها در اندیشه معمار کبیر انقلاب مردمان ایران اسلامی بوده است در طول این سالهای پرفراز و نشیب نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور موثر ، توانمندی  و پای کار بودن جوانان انقلابی این مرز و بوم در بسیج ، زمینه ساز بروز و ظهور تمدن نوین اسلامی گردیده و با کمک به اشاعه آرمان های جهان شمول انقلاب اسلامی، عرصه را بر مستبدان و زورگویان دنیا تنگ گردیده است . و این روزها فریاد عدالت خواهی و عدالت طلبی در اغلب کشورهای دنیا در دفاع از مردم رنج دیده و مظلوم فلسطین بلند است ، اهمیت این تشکل نوین و تمدن ساز بیش از پیش مشهود است . پاسداشت خدمات ارزنده بسیجیان در میدان فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سازندگی با هدف آبادانی ، ایامی را در تقویم مناسبت های ملی از آن خود کرده و هفته بسیج امسال نیز با شعار " بسیج؛ امید ملت ایران " فرصتی دوباره برای عرض خداقوت به جهادگرانی است که با خدمات بی دریغ و بی چشمداشت خود در راه اعتلای میهن و در سخت ترین شرایط، مایه دلگرمی ایرانیان هستند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به تمامی بسیجیان گرانقدر که با خلوص نیت ردای خدمت به مردم را به تن کرده اند، از درگاه ایزد تعالی تداوم تعهد، بصیرت و هوشمندی را برای این عزیزان آرزومندم.

 

محسن ذاکریان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی

 

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی