امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۶ آذر ساعت ۱۹:۱۹ کد مطلب: 72336
 مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان رضوی: نقش جمعیت هلال احمر در دوران دفاع مقدس غیرقابل انکار است

سردار سرتیپ دوم پاسدار «حسینعلی یوسفعلی‌زاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در نشست مشترک با «محسن ذاکریان» مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به نقش یگان‌های رزم خراسان در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: نقش خراسان بزرگ در دفاع مقدس در حوزه تامین نیروی انسانی و پشتیبانی کمتر از نقش‌ استان‌هایی که به صورت مستقیم درگیر نبرد بودند، نبود.


وی افزود: اقداماتی که در حوزه ایثار و شهادت و همچنین نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جمعیت هلال احمر استان اجرا و یا در مرحله طرح‌ریزی قرار دارد ارزشمند است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی ادامه داد: این اقدامات فقط در مرحله صحبت، ارائه طرح و گزارش نبوده بلکه بر اساس الگوی دفاع مقدس در عمل اجرایی شده و این مدل مدیریتی اثبات شده دوران دفاع مقدس است.

این مسئول یادآور شد: در دوران دفاع مقدس نقش‌هایی که جمعیت هلال احمر بنا به ضرورت ایفا کرده غیرقابل انکار و مهم بوده است که این نقش باید در قالب یک اثر پژوهشی تدوین و در اختیار پژوهشگران قرار گیرد.

یوسفعلی‌زاده تاکید کرد: سازماندهی ظرفیت‌ها در راستای احصا عملکرد جمعیت هلال احمر استان در دفاع مقدس به خوبی انجام گرفته که می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر دستگاه‌هایی که به دنبال پرداختن به نقش خود در دفاع مقدس هستند، باشد.

برای تحقق این مهم جمعیت هلال احمر باید تجارب خود را در این زمینه در اختیار سایر دستگاه‌ها قرار دهداین مسئول سطح تعاملات بین اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی و جمعیت هلال احمر استان را خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: تدفین شهید گمنام در مجتمع فرهنگی آموزشی شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان قداست‌بخش خواهد بود و با ایجاد بستری برای حضور عمومی مردم در یادمان شهید گمنام این مجتمع یادمان رونق خواهد گرفت و محل رجوع دلدادگان شهدا می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: شهرهایی که از نعمت امامزادگان محروم هستند حضور شهدای گمنام و احداث یادمان می‌تواند آن نقاط را به قطب فرهنگی تبدیل کند و با عرصه‌هایی که در حوزه خدمتگزاری در این یادمان‌ها فراهم خواهد شد، به آن رونق می‌بخشد.

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی