امروز: ۱۴۰۳/۳/۲۴
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۲:۲۴ کد مطلب: 72367
 پیام تبریک مدیر عامل استان خراسان رضوی بمناسبت 14 آذر ماه روز جهانی داوطلب

خیرخواهی برای انسان هایی که فقر و بحران ها محروم شان ساخته و پناهی غیر از خالق متعال ندارند، توفیق عظیمیست که نصیب انسانهای شریف و پاک سرشت می شود.

اقدامی که در آحاد بشر به خیر معروف است و انسان ها در هر کجای این کره خاکی باشند، این کمک رساندن به دیگران را ارزش نهاده و گرانقدر می شمارند.

داوطلبی برای خیررسانی، دعاهای رنج دیدگان را بدرقه باقی ماتده عمر شما بوده و در زندگی گره گشای شما خواهد بود.

اکنون که در آستانه روز جهانی داوطلب قرار گرفته ایم لطف کثیر و خیر بیشمار شما را ارج نهاده و از درگاه احدیت متعال سرانجام خیر و عاقبتی نیکو برایتان آرزومندم .

 

دکتر محسن ذاکریان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی