امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۵ ارديبهشت ساعت ۱۸:۱ کد مطلب: 75017
 تصادف تریلی با سواری پراید با ۳ مصدوم و یک جان‌ باخته

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی دکتر محسن ذاکریان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت :ساعت ۹:۵۲ صبح امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ، در پی برخورد یک دستگاه تریلی با سواری پراید هاچبک در کیلومتر ۱۹ جاده بجستان  به بردسکن(حوالی روستای چاه فالیز) متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد و ۳ نفر دیگر مصدوم شدند.

ذاکریان افزود: بلافاصله پس از اطلاع از وقوع این حادثه، یک تیم امدادی از پایگاه امدادونجات شهید مرتضی فرقانی جمعیت هلال‌احمر شهرستان بجستان با خودرو ست نجات به محل حادثه اعزام شدند.

ذاکریان خاطر نشان کرد:پس از عملیات رهاسازی و تثبیت صحنه حادثه ، مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان آیت الله مدنی شهرستان بجستان انتقال و جان‌باخته به عوامل قضایی تحویل داده شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی