امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ساعت ۱۴:۴ کد مطلب: 77045
 نجات جان ۶ نفر در ارتفاعات بوژان نیشابور

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از نجات جان ۶ نفر از هموطنان در ارتفاعات بوژان خبر داد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، محسن ذاکریان با بیان این خبر گفت: عصر روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه طی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری استان خراسان رضوی مبنی بر مفقود ی ۶ نفر در ارتفاعات بوژان، تیم های امدادونجات کوهستان اعزام گردید.

وی اظهار کرد: تیم های امدادی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام و پس از ۳ ساعت تلاش بی وقفه توانستند در شامگاه سه شنبه مفقودین را نجات دهند.

وی بیان کرد: ۵ خانم و یک کودک از جمله مفقودین این حادثه بودند، که با تلاش های نیروهای امدادی به منطقه امن انتقال یافتند.

محسن ذاکریان عنوان کرد: کوهنوردان عزیز باید قبل از حضور در منطقه از شرایط جوی و موقعیت مکانی اطلاع کامل داشته باشند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی