امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ جمعه ۲۸ ارديبهشت ساعت ۱۹:۳۲ کد مطلب: 77101
 روابط عمومی ها نقش مهم ‌فزاینده ای در شکل گیری ارتباط بین مردم و‌ سازمان ها دارند.

پل های ارتباطی مهمی که در عین گمنامی نقش مهمی در اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات دارند. در گذشته اما نقش روابط عمومی ها منحصر به یک نوع فعالیت خاص خلاصه میشد، اما با رشد ابزار های ارتباطی امروز این نقش بیش از گذشته مورد توجه است.

اگر چه که گاها حوزه ارتباطات و روابط عمومی ها در عین اثر گذاری کمتر مورد توجه واقع می‌شوند، اما در دوره اخیر نقش آن ها در خنثی سازی اخبار غلط، نادرست و روایت سازی ها و انتشار روایت درست و به تعبیری روایت اول بر کسی پوشیده نیست.

 امروز در جمعیت هلال احمر با حضور و فعالیت داوطلبین ، رابطین خبری و اعضای تیم باور این حوزه ؛ حضوری گسترده و پایا در حوادث، همایش ها، عملیات ها و برنامه های مختلف داشته است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، فرارسیدن این روز را به همکاران گرانقدرم در حوزه روابط عمومی، رابطین محترم خبری و اعضا تیم باور استان تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون را برای شما عزیزان مسئلت دارم.

 سروش شیدایی مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی