امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۳ يکشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۸:۳۴ کد مطلب: 77144
 نگاه به مشهد مقدس نباید نگاه شهری باشد ، بلکه به مشهد الرضا (ع) نگاه ملی و بین المللی باید داشت.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس با حضور در ساختمان صلح با مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در خصوص همکارى بین سازمانى در زمینه آموزش ، ارتباطات رادیویی و تجهیزات دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید علی منیری در این دیدار ضمن تشریح اهداف و سیاست های عملیاتی جمعیت هلال احمر در خصوص پیش بینی و آمادگی در برابر مخاطرات و تاکید بر حفظ کرامت زائرین و مجاورین حضرت علی بن موسی الرضا(ع) گفت: نگاه به مشهد مقدس نباید نگاه شهری باشد ، بلکه به مشهد الرضا (ع) نگاه ملی و بین المللی باید داشت.

 

دکتر سید علی منیری افزود : رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، فرق هلال احمر با سایر دستگاه های خدمترسان را در فوریت بیان داشتند و بر حضور دائم و مسئله تحرک تاکید فرمودند ، لذا ما در جمعیت هلال احمر با توجه به تعداد بالای زائران و مجاورین ، تردد میهمانان بالای خارجی در مشهد مقدس ، وجود ساختمان های بلند مرتبه و تجمعات انبوه فراوانی که شاهد آن هستیم ، برنامه جدی و مستمری در حوزه امداد و نجات داریم.

 

وی در ادامه این جلسه با اشاره به ظرفیت های جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، آمادگی کامل این جمعیت برای اجرای فعالیت های مشترک ، برنامه های آموزشی و تمرین های عملیاتی را اعلام نمود.

 

دکتر علی یزدانی ، رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این دیدار، از آمادگی جمعیت هلال احمر استقبال کرد و گفت: در شهر مشهد شاهد حوادث مختلف و متنوعی هستیم ، اگر در مانور های مشترک در کنار یکدیگر باشیم ، قطعا در حوادث نیز هم افزایی خوبی صورت می پذیرد.

 

وی افزود: اورژانس به صورت مستمر از طریق مراکز عملیاتی eoc با جمعیت هلال احمر مرتبط می باشد و در حوزه عملیات های کوهستان همواره تیم های واکنش سریع جمعیت هلال احمر یاریگر و کمک رسان تیم های عملیاتی اورژانس بودند. 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی